В один прекрасний день чоловік сказав, що йому все це набридло, і повідомив, що хоче піти. Для мене це було важким ударом. Я була розбита на частини. Але і це ще не все

Ми з чоловіком познайомилися, коли він був ще малозабезпеченим чоловіком. У мого батька був бізнес – власна фірма, де і працював мій майбутній чоловік.

На момент знайомства мені було 20, а йому – 26. Він був сільським хлопцем, симпатичний і молодий. Можна сказати, що закохалася в нього з першого погляду. Почали зустрічатися. Батько, звичайно ж, був проти цих стосунків. Але через кілька місяців здався, і ми одружилися. Чоловік вступив в частку. Батько був не проти. Разом вони вели наш бізнес. Олексій став успішним чоловіком.

Потім я народила близнят, і він побудував для нас великий будинок. Через 7 років мій тато помер. Інфаркт. Бізнес почав вести мій чоловік. Він потихеньку став дратівливим, часто почав затримуватися на роботі. Коли я питала, що ж сталося, він відповідав, що все пов’язано з бізнесом, що є проблеми. Я завжди була поруч, навіть продала квартиру тата, щоб все було добре. Все закінчилося благополучно. Але я відчувала, що чоловік почав віддалятися від мене. Часто пропадав в клубах, з друзями проводив занадто багато часу. А я навіть не могла виходити з ним з дому, бо на мені був весь будинок і діти.

В один прекрасний день він сказав, що йому все це набридло, і повідомив, що хоче піти. Для мене це було важким ударом. Я була розбита на частини. Але і це ще не все.

Коли я сказала, що відтепер він не буде вести наш бізнес, він сказав, що не тільки бізнес, а й будинок оформлений на нього.

– Але це ж бізнес батька. А будинок – наш спільний. Як ти смієш?

– А ти як думаєш? Розумною себе вважаєш? У тебе навіть немає роботи. Навіть вищу освіту не отримала. Якщо навіть подаси в суд, дітей не залишать тобі. І ще, май на увазі, у мене є прекрасні знайомі юристи. Вони мені допоможуть. Вибір за тобою! Або діти, або гроші.

Це була наша остання розмова. Після цього він поїхав відпочивати. А мені дав час, щоб зробити свій вибір. Природно, для мене діти найважливіше. Я навіть не маю поняття, де ми будемо жити … Заплуталася …

Не знаю що робити…

Що б ви порадили робити жінці в цій ситуації?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector