В урочистий момент одруження наречений вирішив пожартувати і написав на весільній кульці: «Заберіть мене звідси, я не знайомий з цією жінкою!»

Життя така штука, яка підкидає нам дивовижні історії, такі, що можна сміливо фільм знімати. Ми хочемо поділитися з вами кількома з них. У них присутній і трагізм, і комічність, і зворушливість. Давайте почнемо.

1. Дівчина готувалася вдруге стати матір’ю, але в цей раз УЗД показало, що буде двійня. Діти виявилися прямо-таки невгамовними, особливо не давали спокою батькам по ночах. Одного разу вночі трапився випадок. Коли чоловік відправився в туалет, а дружина попрямувала в кухню, щоб втамувати спрагу. І ось в якийсь момент чоловік почав в паніці бігати по квартирі, в якій було темно. А дружина просто перебувала на кухні з вимкненим світлом, насолоджувалася хвилинами спокою і тиші. І ось в якийсь момент чоловік увімкнув світло на кухні і з полегшенням зітхнув, коли виявив там дружину. Адже він уже подумав, що вона вирішила втекти, не витримавши турботи про двох невгамовних дітлахів. І цього дійсно іноді хочеться. Але сім’я, що вже тут поробиш.

2. Хлопець підробляв кур’єром. У садку його доньці потрібно було розповісти, де працює тато. Ну, вона і сказала, що він роздає пакети, а за це люди йому платять гроші. Досить неоднозначна фраза змусила виховательку уточнити, а чим саме займається чоловік. Але ситуація вирішилася добре.

3. В урочистий момент одруження наречений вирішив пожартувати і написав на весільній кульці: «Заберіть мене звідси, я не знайомий з цією жінкою!»

4. У той момент, коли сімейна пара робила ремонт в будинку, в одну з ночей чоловік розмовляв уві сні. Його дружина вирішила запитати, а чи любить він її. Він відповів ствердно. А на питання, кого ж він любить, чоловік сказав, що гіпсокартон. Ось так зносить дах від тривалого ремонту.

5. А наступна історія є такою зворушливою. Якось раз бабуся почала переживати про те, що її чоловік кудись пропав. Він не з’являвся вдома вже тривалий період часу, так що жінка почала бити на сполох. Тому попросила внучку допомогти з його пошуками. Внучка разом з бабусею відправилася на пошуки діда, який тим часом перебував вдома у внучки, займаючись малюванням подарунка на золоте весілля для своєї найдорожчої людини.

6. Якось раз матуся забирала свою дочку з дитячого садка. Двоє хлопчиків гралися з бетономішалкою. На питання до дочки, а що ж таке бетономішалка, та відповіла, що вона мішає самогон. А потім ще й додала «а бригада жере самогон». Мама поспішила швидко піти. У неї було багато питань до чоловіка, від кого дочка набралася таких фраз.

7. Коли одного разу батько прийшов в дитячий садок, щоб забрати свою дочку, вона почала плакати і кричати, щоб її не віддавали чужому дядькові. Так вона і ридала всю дорогу, поки не побачила маму. Але як виявилося, батько просто напередодні поголився, збривши бороду і вуса, тому дочка його не впізнала.

8. Жінка перебуває в декретній відпустці, а тим часом чоловік багато працює. Він встає, коли дівчина ще спить, а додому приходить вже пізно. Але вона весь час збирає йому обід і намагається його проводжати. Сьогодні вранці вона встала, а чоловіка вже не було вдома. Зайшовши на кухню, вона побачила, що там ідеальна чистота. Чоловік залишив записку, що робота дружини по вихованню дитини набагато важливіша від його власної. Це було дуже мило і зворушливо.

9. Один чоловік ніколи не відрізнявся гидливістю. Одного разу під час сімейного чаювання сталося так, що шматочок пирога впав прямо на підлогу. Молодша дочка поспішила крикнути, щоб його ніхто не чіпав, бо тато любить таке найбільше.

10. Дочка-підліток зустрічається з хлопцем. Якось раз він прийшов до неї в гості. Ну, вони і закрилися в її кімнаті удвох. Маму це насторожило, хто знає, чим вони там займаються. І ось мама вирішила це перевірити і увійшла в кімнату. Вона побачила наступну сцену – поруч з донькою сидить хлопець і читає вірші, а вона тим часом займається в’язанням. Так що довіряйте своїм дітям. 

Які смішні історії траплялися у вашій сім’ї?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector