Вам 50 років? Прекрасний вік для жінки

Одна моя знайома найбільше в світі боялася часу, коли їй стукне 50. Вона почала переживати про це, як тільки їй виповнилося 40 років. «П’ятий десяток», — гірко зітхала вона. Зараз їй — 52. І щасливішої людини не знайдеш!

 «Наскільки я боялася і переживала, настільки все виявилося дивним чином — навпаки. Це найпрекрасніший час: ти, нарешті, можеш насолоджуватися своєю зрілістю і спілкуванням з людьми, яких вибираєш сама», — говорить вона.

Отже, ви наближаєтеся до свого 50-річчя, або, можливо, вже переступили цей рубіж. При цьому доводиться чути звідусіль, про те, що ось тепер почнеться справжня «старість», накриє криза середнього віку та інше.

А що вже говорити про менопаузу з «жахливими приливами» і «вічною депресією». Багато хто говорить, що з початком клімаксу пора переосмислити своє життя і внести в нього відповідні корективи. Все правильно. За умови, що ви твердо вирішили перетворитися в бабусю в хусточці. Можна ще прикупити спиці, нитки і в’язати шкарпетки.

Все це міф, який чомусь стійко продовжує жити в нашому суспільстві. Річ у тому, що старим і немічним можна відчувати себе і у 25 років. Подивіться скільки навколо молодих людей з вимерлими очима і опущеними плечима!

Насправді кожен вік може бути неймовірним, якщо ви ставитеся до життя з позитивом, сприймаєте кожен новий день як подарунок долі.

У 50 — життя б’є ключем

Багато жінок напівжартома порівнюють 50-річний вік з підлітковим. І це недарма. Адже саме в 50 ми знову потрапляємо на своєрідні «американські гірки». Мова про бурхливі зміни гормонального фону, перепади настрою і т.д. І пройти через це все слід з ясною головою і серцем, яка не втомлюється мріяти і вірити.

Ваші 50 — це не 25 років, тому «носіть» їх з гордістю.

«40 — це нові 20 років, а 50 — це нові 25». Це одна з тих фраз, які ви чули не раз, але неправильно трактували.

  • Ваші 50 — дійсно не є і ніколи не будуть вашим 25-річним віком. Насправді вони можуть бути кращими! До цього часу ви вже досить зрілі і мудрі, щоб насолоджуватися досвідом і знаннями. Вам вже не потрібно бути неодмінно юною, щоб відчувати себе щасливою. Ви озброєні «обладунками досвіду», так що можете сміливо підкорювати нові вершини і сміливо мріяти про все на світі.
  • У цьому прекрасному віці ви ніжні і красиві, а найголовніше — навчилися любити себе, цінувати і плекати. Якщо вдуматися: хто це зробить краще, ніж ви самі?
  • Ще один приємний бонус цього віку — це те, що ви вчитеся приймати життя з вдячністю. Ви вмієте радіти дрібницям, бачити красу буквально у всьому.
  • У 50 жінка знає себе і вміє підкреслити чесноти — елегантно і невимушено. Вона вміє підбирати одяг і прикраси так, щоб стати ще кращою, а не для того, щоб бути схожою на 25-річну.

Ваші 50 років і будинок «гормональних жахів»

Карен Глейзер, соціолог Королівського коледжу в Лондоні, розповідає у своєму дослідженні про один цікавий феномен.

В останні роки жінки все пізніше і пізніше народжують дітей. Тому, коли жінка досягає свого 50-річчя, то її діти можуть бути підлітками.

Процес менопаузи з його малоприємними змінами (дискомфорт, припливи, безсоння і перепади настрою) ускладнюється тим, що діти теж перебувають на гормональних «гірках».

Тому цей період жартома називають домом «гормональних жахів». Однак саме загальні труднощі допомагають жінці краще зрозуміти свого сина чи дочку, адже їй теж зараз — дуже нелегко. Немов підлітку! Саме від її мудрості і набутого досвіду залежить, чи зуміють вони знайти баланс на цих «американських гірках». І 50-річні справляються з цим набагато краще, ніж молоді мами. Все ж загальні бурі — зближують і сприяють розумінню.

Так, це правда, 50 років — це не завжди ложе з троянд. Різко падає рівень естрогену, а разом з ним — знижується працездатність, настрій. Ваша шкіра втрачає пружність, з’являються зморшки. Додамо до цього депресію, надмірну вагу, випадання волосся … Від цього нікуди не дітися.

Так що кожен день може перетворитися в боротьбу. Таким чином, 50 — це не нові 25, але і не привід здаватися. Адже 50 прекрасні саме тим, що зламати жінку вже практично неможливо. Вона сильна і мудра. А, значить, знає, що всі тимчасові незручності зникнуть, а попереду — ціле життя!

У 50 — зникають сумніви і приходить впевненість

Багато жінок, які роками терпіли негідну поведінку своїх чоловіків, в 50 приймають рішення розлучитися.

  • Вони вважають за краще подорожувати по життю поодинці і з дітьми, ніж тягнути на своїх плечах ще й давно розбитий шлюб. Таким чином, в їх житті починається абсолютно новий етап. Вони, нарешті, вільні. І подібна тенденція в останні роки зростає. Хоча, слід зауважити, що подібне рішення дається непросто.
  • У цьому віці зникають всі сумніви, залишається тільки впевненість. Жінка твердо знає, хто вона, чого хоче і чого заслуговує. «Зброя досвіду» — ось що дає їй це почуття безпеки.
  • Прийшов час довіряти своїй інтуїції, робити самостійні кроки, не боятися найсміливіших планів та проектів. Тепер жінка точно знає, що у неї все вийде. Звідки? Та тому, що вона так хоче!

У цьому віці ви розставляєте нові пріоритети

В останні кілька десятиліть для жінки головними був партнер і діти, але коли ви переступаєте 50-річний рубіж — ситуація кардинально змінюється. У жінки нарешті з’являється вільний простір для себе. Нарешті, можна пожити у своє задоволення, поніжитися в ліжку довше, зайнятися тим, про що завжди мріяла.

На перший план виходять зовсім нові пріоритети. У вас росте самооцінка, з’являється небачена раніше віра в себе.

А, взагалі, незалежно від вашого віку, ніколи не забувайте, що найкращий час для всього — це зараз.

Тому любіть і балуйте себе. І в 50, і в 60, і в 95. Адже життя — одне, та й ви у себе одна. Прекрасна і неповторна!

Ви боїтеся зрілого віку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: