Ваші старі махрові рушники будуть як нові! Бо тепер ви знатимете, що робити!

Махрові рушники більше не тішать своєю м’якістю та ніжністю? Не турбуйтесь, зовсім не обов’язково їх викидати та купувати нові. Навіть зістареним рушникам можна дати друге життя із способами, про які ви ніколи не здогадувались. Що ж робити, щоб махрові рушники знову стали як нові? Пропонуємо вам найдієвіші та прості методи, як повернуть їм бувалу свіжість.

Перед тим, як переходити власне до способів оновлення рушників, варто розібратись із особливостями догляду, про які не кожен знає. Або – не кожному вони видаються настільки важливими. А дарма. По-перше, ніколи не варто прати рушники міксовано із іншими речами. І заповнювати пралку теж не слід. Для ретельного очищення, махровим рушникам потрібен простір. Якнайкраще – заповнювати барабан на три чверті або навіть на половину.

Друге правило – рушники потребують цілковитого і ретельного просушування природним способом. Ніяких електричних сушарок чи батарей. Ба більше – негативно впливає на махрові рушники навіть сонячне випромінювання. Щоб рушники довго зберігали м’якість, їх варто сушити тільки у затіненому приміщенні, що добре вентилюється. Підійде ванна кімната. Важливо: ніколи не складайте до шафи вологі рушники. У кращому випадку, ви обійдетесь неприємним запахом, у гіршому – вони покриються пліснявою.

І ніяких бальзамів. Помилково вважати, що бальзами доречні при пранні рушників. Насправді, вони тільки забивають тканину та знижують її здатність вбирати вологу. А ще – не забувайте про регулярне прання. Кожного тижня! Та раз на місяць одним простим методом, що додасть вашим махровим рушникам м’якості і ніжності.

Вам знадобиться:

  • склянка оцту;
  • півсклянки харчової соди;
  • тепла вода.

Завантажте рушники до барабану пральної машинки та поставте температуру на максимум. До контейнера для бальзаму залийте оцет і запустіть прання. Після завершення першого циклу прання, переходимо до наступного. У контейнер для прального порошку засипаємо соду – і лише цього разу перемо із полосканням і віджимом.

А які методи практикуєте ви, щоб махрові рушники довше залишались м’якими?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector