Вчіться тримати язик за зубами: Ваша ДНК все чує

Дурні балачки дарма витрачають вашу енергію та можуть впливати на ваше тіло та самопочуття. 

Дуже часто людям хочеться ділитися з іншими всіма цікавими подіями та переживаннями, які є у їх житті. Проте варто спробувати цього не робити. Не розповідайте іншим про те, що ви плануєте робити. Будь-які починання варто залишати при собі. Це стосується як стосунків, так і бізнесу. Таким чином вам вдасться зберегти енергію та вкласти її не в балачки, а в ситуацію. 

Навіть якщо людина хоче розпитати вас про всі подробиці, варто тримати себе в руках. Не піддавайтеся на маніпуляції та тримайтеся своєї стратегії. Така поведінка сильно збиває провокатора й він просто не знає, що робити далі, а ви лише стаєте міцнішими. 

Варто розуміти, що слова можуть впливати на ДНК людини, адже звуки по електромагнітних каналах потрапляють в ядро ​​кожної з клітин людського тіла. Одні можуть зміцнювати нас, а інші навпаки – руйнувати. 

Слова молитви пробуджують наш потенціал, активуючи ресурси генетичного апарату, а прокляття, навпаки, підривають процес нормального розвитку організму.

ДНК реагує на все що говорить, чує та читає людина. Вся отримана інформація відкладається на генетичному рівні й може навіть впливати на спосіб життя. Одні слова можуть викликати хвороби, а інші – зцілювати. 

Якщо з вами не відбувається нічого поганого, не варто ні про що таке думати. А ще важливіше – навіть не кажіть про це вголос, адже прислів’я «сказано – зроблено» з’явилася не просто так …

Коли ви починаєте проговорювати позитивні слова, навколо вас починає утворюватися купол добра та світла. Він буде захищати вас від всього поганого, аби ви отримували задоволення від життя. 

Ви часто осмислюєте те, що говорите?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector