Веселий тест: Виберіть зображення – і дізнаєтеся про себе багато нового!

Кажуть, що якщо хочеш пізнати когось по-справжньому – зазирни йому в очі, адже вони – дзеркало душі.

Око людини – складне, красиве та інтригуюче.

Подивіться уважно на зображення очей. Яке з них привертає вас найбільше? Не поспішайте, добре подумайте, перш ніж відповісти. Адже від вашої відповіді залежить інформація, яку дізнаєтеся про себе.

Отже, «вибираємо очі»!

Це такий веселий особистісний тест! Яке ж око вам подобається найбільше? 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 або 9? До речі, ви можете вибрати і кілька «очей», якщо ніяк не можете визначитися.

Починаємо … Якщо вас просто як магнітом тягне до ока …

№1: В глибині душі ви дуже відкрита людина.

Ви належите до тієї рідкісної породи людей, які з радістю впускають у своє життя інших, і серце яких – завжди навстіж. Ви вірите в те, що вже краще ризикувати (не факт, що вас не ранять) і жити з відкритою душею, ніж ховатися від світу.

Ви ніколи не показуєте, що вам страшно або боїтеся, що вас вкотре обдурять. Адже це – виключно ваші проблеми, і ви обов’язково вирішите їх самі.

Ви – завжди серед людей. Допомагаєте їм, підтримуєте в скрутну хвилину. Про те, що вам боляче – ніхто з них навіть не здогадується. Допомагати іншим – ось ваша місія на Землі.

 № 2: В глибині душі ви дуже сумлінні.

Ви належите до того типу людей, для яких на першому місці – завжди поступати правильно. Щоб вас схвалювали, щоб вами пишалися, щоб ставили в приклад.

Ви вірите в те, що здатні змінити цей світ і людей в кращу сторону. І не має значення, чим би ви не займалися. Ви завжди пам’ятаєте про цю свою місію.

Ви ніколи не показуєте нікому, як буває тривожно і сумно на душі. Воно й зрозуміло: наш світ і люди – недосконалі, і часто розчаровують. Але ви не здаєтеся, незважаючи ні на що. Адже якщо не ви, то хто ?!

Одного разу ви вирішили, що станете кращою версією себе, і тепер ніхто і ніщо не може зупинити вас. Зрештою, ми для цього і прийшли на Землю!

№ 3: У глибині душі ви дуже страждаєте і мучитеся.

Ви належите до того типу людей, які багато пережили. Але найсумніше, що минуле невідступно ходить за вами і продовжує мучити. Тому ви вже давно для себе вирішили, що життя на Землі – це якийсь жарт Всесвіту. Експеримент: «А ось як вони будуть виживати?»

Ви намагаєтеся знайти затишний куточок, де б панували мир і гармонія. Хоча це вдається все рідше і рідше.

Ви ніколи не показуєте нікому, що вас постійно долають похмурі думки. Життя триває, вам ще багато доведеться пережити.

Але це не означає, що ваше обличчя не осяває час від часу сонячна усмішка. Так, ви можете бути і такими.

І найголовніше: коли ви в черговий раз впадете, то відразу ж встанете. Зламати вас – неможливо. У «підніманні себе» – ви майстер і віртуоз.

№ 4: У глибині душі ви – філософ.

Ви належите до того типу людей, хто постійно все обдумує, намагається прийти до якихось висновків. Одним словом, перебуває в пошуку істини день і ніч. Ви намагаєтеся докопатися до самої суті кожного явища або людини.

Ви настільки вже загрузли у своїх думках, що іноді не можете «спуститися вниз» – до людей.

При цьому ніколи і нікому не показуєте, що постійно сумніваєтеся, думаєте, ні в чому не впевнені. Ви намагаєтеся зрозуміти цей світ. Життя для вас – свого роду загадка. Ребус. Ви намагаєтеся скласти з тисячі пазлів картинку того, що відбувається. Вам подобається грати з ними, поки вони не зійдуться.

Можливо, ви так і не складете цю картину, не докопаєтеся до істини, але головне – це Шлях. Зрештою, для цього ви і прийшли на нашу Землю.

№ 5: У глибині душі ви – дуже загадкова та містична натура.

Ви належите до того типу людей, яких зрозуміти дуже непросто. Тому тим, хто це задумав, можна побажати тільки удачі. Ви просто виткані з тисяч протиріч!

Ваш настрій може змінюватися 100 раз в день. Вранці ви можете ходити похмурими і бурчати, а до вечора – голосно сміятися і переконувати всіх, що життя прекрасне.

Кожен день – ви інші. Ви навіть не намагаєтеся пояснити собі, чому так відбувається.

При цьому ви ніколи не показуєте світу занадто багато «себе». Навіть рідні і близькі губляться в здогадах, якими ви є насправді. Ви людина, слова і вчинки якої змінюються, як погода. Все – незрозуміло. Все – заплутано.

Одна з ваших хороших рис – це звичка не робити поспішних висновків. Спершу ви намагаєтеся якомога більше дізнатися про людей, і тільки потім – втручаєтеся в ситуацію.

До речі, ви небагатослівні. І якщо вже говорите – лише те, в чому впевнені.

№ 6: У глибині душі ви дуже чутливі.

Ви належите до того типу людей, які все зауважують до найдрібніших деталей і нічого не забувають. Коли комусь погано, хтось потребує доброго слова, десь обман – нічого з цього не сховається від вашого всевидющого ока. При цьому ви перебуваєте гармонії зі світом і любите людей.

Але ваша зайва чутливість приносить біль. На жаль, ця риса сильно впливає на вас, і не завжди позитивно. Адже вас однаково легко довести, що до сміху, що до сліз.

Ви нікому не показуєте, наскільки тендітними є. Замість цього демонструєте, наскільки проникливі, буквально бачите наскрізь.

До речі, у вас дуже розвинена інтуїція. Ви вмієте передбачати, що станеться в майбутньому – як з вами, так і з іншими людьми. Також ви першими помічаєте все нове і незвичайне, розумієте, що ж відбувається насправді.

№7: У глибині душі ви – дуже енергійна і діяльна натура.

У вас немає ніяких півтонів, тільки «біле» і «чорне». Ви не вмієте жити «наполовину». Коли любите – з усією пристрастю і віддачею. Якщо ненавидите – точно так само. У вас в голові маса варіантів і ідей, але ви дуже швидко вибираєте одну і блискавично приймаєте рішення.

Ви ніколи не показуєте нікому, наскільки тривожними є насправді. Тривога пояснюється тим, що у вас занадто багато енергії, яку не так просто кудись подіти.

Для вас важливо абсолютно все. Не дивно, що «створення» драм у власній голові – це ваш коник.

№ 8: У глибині душі ви дуже ексцентричні.

Ви належите до того типу людей, які цікавляться всім незвичайним і нестандартним. Ваші переконання і заняття – більш ніж незрозумілі навколишнім. Ви з легкістю відкидаєте всі правила і догми. Їх просто не існує!

Ви все робите по-своєму, без оглядки, хто і що сказав або подумав. Ви дозволяєте подіям розвиватися так, як вони були задумані Всесвітом. Ну а потім – щось придумаєте!

Ви не ховаєте себе від світу, а говорите: «Так, я такий!» Вам нема чого приховувати. Над тими, хто вас засуджує, ви просто смієтеся: «Ну і на здоров’я, мої дорогі!»

Вам хотілося б, щоб інші люди жили так само – вільно і легко. Бути нонконформістом – в цьому щось є!

№ 9: У глибині душі ви – сама інтуїція.

Ви належите до того типу людей, які як ніхто інший розуміє інших людей і те, що відбувається навколо. До речі, ваша особливість полягає в тому, що ви не показуєте нікому свого дару.

Для вас інформативно буквально все: вираз обличчя іншої людини, інтонація, голос, почерк …

Тому вас не проведеш – брехню ви чуєте за версту.

Ви показуєте світу рівно стільки, скільки вважаєте за потрібне. Ні краплею більше.

Ви прекрасно вмієте «читати» інших людей, але розумієте, що і вас «читають». Тому не відкривав би всіх сторінок своєї «книги».

Ви добре знаєте, коли вами намагаються маніпулювати. Але ви також самі володієте цим мистецтвом і час від часу вдаєтеся до нього. Не так щоб кожен день, а при потребі.

Який номер на зображенні ви обрали? 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector