Ви закохуєтеся зовсім не з тієї причини, через яку думаєте

Раптом у вашому серці спалахнула іскра. Вас тягне до людини, яка вам здається “спорідненою душею”. Усе навколо стає неважливим, окрім нового центру вашого Всесвіту. 

Такі психологи, як Юнг і Фрейд впевнені в тому, що ми закохуємося в тих людей, які нагадують нам образи, закладені в дитинстві. Ми шукаємо партнерів, які будуть ставитися до нас, як батьки. Саме тому усі дитячі проблеми впливають на вибір, вчинки й погляди у дорослому віці.

Якщо вам довелося пережити певні труднощі, фізичне чи моральне насильство, то згодом саме завдяки романтичним стосункам ви намагатиметеся залікувати свої рани. Так само хороше ставлення та турбота з боку батьків вплинули на формування ваших уявлень про любов.

Наша підсвідомість бере безпосередню участь у виборі майбутнього партнера. Вона відповідає за наші емоції та бажання. І жодні соціальні норми, суспільні стереотипи чи правила етикету не здатні змінити це.

Ранні спогади сидять глибоко в підсвідомості і керують нами, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо. 

Перший етап любові: хімічний експеримент

Спочатку будь-які стосунки підносять нас високо в небо. Організм реагує на це виплеском дофаміну, фенілетиламіну, норадреналіну та інших речовин, від яких в животі з’являється “ефект метеликів”.

Нам подобається пізнавати нову людину, проводити з нею час і відчувати приємний спектр емоцій. Проте згодом стосунки перетворюються на щось буденне. З’являється все більше проблем та непорозумінь. 

Може з’ясуватися, що ваш обранець – тиран або енергетичний вампір. У будь-якому разі тривожні дзвіночки вимагають швидкої реакції. Не продовжуйте витрачати свій час на відносини, в яких немає позитивного майбутнього. 

Друга стадія любові: боротьба за владу

На цьому етапі стан ейфорії проходить і ви починаєте розуміти, що ваш партнер не може повністю задовольнити усі ваші потреби й бажання. Це супроводжується наступними ознаками:

– Замість відчуття радості приходить злість та роздратування.

– Зникає внутрішній зв’язок.

– Часто виникають суперечки й непорозуміння на пустому місці.

– Ви помічаєте лише недоліки свого партнера.

– Одна зі сторін більше не відчуває, що її люблять.

– Хтось відчуває себе самотнім та непотрібним. Через це з’являється тривога та нестабільний емоційний фон.

Рано чи пізно ця стадія добіжить кінця, але не кожен опиниться на фініші. Багато пар розпадаються невзмозі пережити усі труднощі. Проте саме у цей момент ваша свідомість приймає рішення: ви або готові йти разом до кінця, або ні. 

Третій етап: Справжня Любов

Лише від нас залежить усвідомленість любовних відносин. Ми можемо здатися, а можемо продовжувати боротися.

Якщо пара переходить на третю стадію, то в обох партнерів починають змінюватися пріоритети. Більше не хочеться впливати на свого обранця. Прийшов час зосередитися на собі. Шляхом самокопання ми починаємо розбиратися у власних почуттях і доносити їх другій половинці. Лише так можна вберегти любов, а не просто вимагати її. 

Між партнерами з’являється справжня близькість, яка відбивається на емоційному, фізичному та психологічному рівні. Обоє відчувають душевне піднесення, жагу до росту й розвитку, бажання підтримувати іншу людину і втілювати разом усі свої мрії в реальність.

Будь-які проблеми сприймаються по-іншому, а реакція на них більш виважена та стримана. Кожен починає нести відповідальність за себе і свої вчинки, а не лише диктувати свої вимоги і чекати, коли хтось задовольнить його очікування. Тоді настає справжнє піднесення у коханні. 

А що ви думаєте з цього приводу?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector