Ви зрозумієте, коли ви знайдете любов, на яку заслуговуєте

Не бійтеся знову любити. Не кожен, як ваш колишній.

Як би мені хотілося, щоб кожна дівчина відчувала себе у відносинах сніжинкою в сніжну зиму. Така ж красива, унікальна, єдина. Твір мистецтва в потворному світі. Світло в чужій темряві …

Але занадто часто ми погоджуємося на менше, ніж заслуговуємо. Сильні, чудові, надихаючі жінки, що дають брехунам і маніпуляторам шанс за шансом. Я  одна з них.

Ми дозволяємо їм зламати нас, а потім підбираємо розбиті шматочки серця і склеюємо, щоб дати ще один шанс.

«Він змінився», «Він сказав, що на цей раз постарається», «Він сказав, що перестане писати їй».  Брехня. Маніпуляція. Річ у тім, маніпулятори   прекрасні з їх чарівною посмішкою. Вони точно знають, що сказати. Вони знають, як повернути назад, коли відчувають, що ви дрейфуєте. Вони хочуть, щоб ви трималися за найменшу надію на те, що одного разу вони полюблять вас так само, як любите їх ви.

Ви хочете бути коханою.

Ви чекаєте.

І ви втрачаєте себе. Забуваєте, ким є насправді. Ви будете керуватися потребою в них. Можливо, ви будете одягатися по-іншому, можливо, поміняєте зачіску і схуднете. Можливо, ви будете догоджати в сексі, але … він все одно не буде любити вас.

Тому що він не може.

Тому що він любить тільки себе, а ви тут, щоб догоджати його его.

Але, мила, повірте, навколо багато чудових людей. Вони здатні цінувати вас. Вони будуть дивитися на вас як на чарівницю, що володіє всіма секретами світу. Вони закохаються в усе, навіть в те, що ви ненавидите в собі. І навчать вас любити себе в цій прекрасній недосконалості.

Вони будуть гладити ваше волосся, коли ви засинаєте, і поцілують вас в лоб, коли ви хвилюєтеся або відчуваєте стрес. Вони побачать в вас доброту і ніколи не заподіють навмисної шкоди.

Будь ласка, припиніть ганятися за хлопцем, який не відповідає на дзвінки. А ще постійно обманює, зраджує, а потім клянеться, що змінився. Перестаньте шукати виправдання його поведінці. Ви занадто боїтеся зізнатися собі, що він просто гравець. І не дуже хороша людина.

Ви заслуговуєте кращого.

Знаю, що ви не хочете залишитися одною. Думка про самотність душить вас, змушуючи відчувати безнадійність. Але самотність краще, ніж щастя, яке існує тільки в ваших фантазіях.

У п’ятницю ввечері пийте вино з подругами і купіть плаття, яке виглядає трохи зухвало. Насолоджуйтесь, коли на вас дивляться чоловіки. Тому що ви вільні. Відвідайте свою улюблену кав’ярню і прочитайте захоплюючий роман, спробуйте нові речі. Закохайтесь в себе. Зберіть весь біль, який він змушував відчувати, і замкніть назавжди в частини вашого розуму, тому що це більше не має значення.

Ви це зробите.

І одного разу хтось помітить блиск у ваших очах і крихітну родимку над губою. Він захоче вас захистити та полюбити. Захоче перебувати поруч, обіймати і шепотіти:

“Ти мій світ”.

Тому що ви цього заслуговуєте.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector