Сестра подзвонила і зі сльозами розповіла, що чоловік вигнав її з дому разом із дитиною на руках

У мене є молодша сестра Інна. Декілька років тому вона вийшла заміж за багатого чоловіка і просто перестала нам дзвонити. Ну звичайно, яхти, дорогий відпочинок та постійні походеньки по ресторанах відволікали її увагу від хворої матері.

Здоров’я матері почало погіршуватися і вона попросила нас переїхати до неї. Мама стала панічно боятися самотності. Лікарі сказали, що їй варто більше часу проводити на свіжому повітрі і гуляти. В той момент ще й я завагітніла. Тоді, ми вирішили продати її квартиру і купити приватний будинок. Мама вирішила, що оформляти будинок буде на мене, адже сестра взагалі не з’являється, а потім ще й за спадком прибіжить. Мама дала свою частину грошей, а ми з чоловіком іншу, так нам і вистачило на великий будинок.

Звичайно, ремонт у домі ми робили власним коштом, тому що мама не могла працювати через свою хворобу. Вона сиділа з моєю донечкою і займалася господарством. Всі гроші у сім’ю приносила лише я і чоловік. І ось раптом подзвонила моя сестра. Виявилося, що чоловік вигнав її з дому з дитиною і тепер, їй просто  навіть нікуди піти. А сталося так, що все майно її чоловік оформив на свою матір і тепер, у сестри не залишилось ні копієчки.

Коли вона до нас приїхала, я все зрозуміла. Її син мав смугляву шкіру і глибокі темні очі. Це в той момент, коли її чоловік був світлий блондин з блакитними очима. Звичайно, сестра кричала, що це рідний син чоловіка.

Ось так наша сім’я збільшилася у розмірах. Матір була шокована від того, що чоловік відмовився платити їй аліменти, тому вирішила йому подзвонити і нормально про все поговорити. Та він їй відповів:

– Я чужу дитину забезпечувати не збираюсь. У мене навіть всі аналізи є, які доводять те, що це не мій син.

Після цієї розмови стосунки у сім’ї значно погіршилися. Сестра навіть не хотіла йти у соцзахист, аби подати документи на отримання декретних. Та і взагалі, дитину вона часто залишала вдома, а сама ходила на різноманітні тусовки і просто тонула у боргах. Вона взагалі не допомагала нам по господарству і просто жила в своє задоволення. Виходить, ми з чоловіком утримували всіх жителів цього будинку.

Друзі швидко зрозуміли, що Інна борги віддавати не збирається, швидко припинили з нею спілкуватися. Тоді, вона почала просити гроші у мого чоловіка, його це дістало і вони почали сильно сваритися. Тут сестричка видала, що цей будинок належить і для неї, що ми не мали права продавати квартиру у якій вона виросла…

– А чого ж ти чоловікові зрадила? – вступилася мама.

І тут пішла довга і слізна промова про те, як цю зраду підлаштували, що її просто напоїли і вона взагалі нічого не пам’ятає. Ясно лише одне – що на ранок вона прокинулася у ліжку з якимось мулатом.

Я цим словам звичайно не повірила, а от мама навпаки. Її очі були повні жалю і саме цим Інна вирішила скористатися. Вона почала наговорювати матір проти нас із чоловіком і вимагала обміняти будинок. Одного прекрасного дня, до мене підійшла мама і сказала:

– Доцю, віддай мені ту частину грошей, яку я тобі на будинок дала. Інні ж треба десь жити, або квартиру їй у кредит купіть.

Я була настільки зла, але нічого вдіяти не могла. З кредитом нам допомогли батьки чоловіка, вони дали гроші на перший внесок і ми купили квартиру. Мама переїхала туди разом із сестрою. Перший тиждень все було спокійно, а потім, мабуть, гроші закінчилися і вони вирішили знов їх у мене вимагати.

Коли я прямо перед ними закрила двері, матір через паркан почала кричати, що подасть до суду і буде стверджувати, що ми цей будинок обманом отримали. Ось так доброта повертається у відповідь.

А що б ви зробили на моєму місці?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector