Він буде сумувати за тобою, коли зрозуміє, що більше не потрібен

Йому буде прикро, що ти викладаєш фотографії з прогулянок, на які тепер ходиш без нього.

Він буде гніватися, коли помітить, що якийсь незнайомець все частіше з’являється у твоїх соціальних мережах.

Ти не звітуєш йому про своє особисте життя, адже не вважає, що це потрібно робити.

Він почне сумувати, коли ти будеш довго відповідати на його повідомлення. Цієї ночі у його уяві ти вже в обіймах іншого. 

Твій новий кавалер не буде розуміти такої поведінки, адже друзі не пишуть один одному так пізно. Щоб заспокоїти його, ти будеш відкладати телефон, а про повідомлення зранку вже ніхто не згадає.

Все ж згодом ти напишеш: «Вибач, що не відповіла». Ось так коротко і ясно. А йому і не потрібні деталі, адже він просто радий, що ти вийшла на контакт.

Прийшла його черга вірна чекати на відповідь. Нарешті ви помінялися місцями.

Ти не хотіла йому мститися. Все вийшло само собою і він нарешті зрозумів, що поводився з тобою жорстоко.

Йому буде сумно, коли ти погодишся на зустріч, а в останній момент скасуєш її. Таке вже траплялося раніше, але ролі змінилися.

Йому буде сумно, коли ти більше не подзвониш до нього після келиху вина, адже його алкоголь змушує прокручувати в голові лише твоє ім’я.

Йому буде сумно, коли він випадково натрапить на жарт, який могли б зрозуміти лише ви. Проте тепер він не може розділити його ні з ким.

Йому буде сумно, що ти більше не коментуєш першою його фотографії і серед всіх лайків він буде чекати лише на твоє вподобання.

Йому буде сумно, коли ти прочитаєш його повідомлення, але не відповіси.

Йому буде сумно, коли раптово на радіо заграє ваша пісня, з якою пов’язано стільки приємних моментів.

Йому буде сумно, коли  він захоче розділити з тобою свої успіхи і досягнення, але не зможе.

Йому буде сумно, коли ти перестанеш просити в нього допомоги. Коли ти більше не будеш цікавитися як він, де він і що робить. Коли сотні повідомлень замінилися байдужістю.

Раніше він не цінував твоїх проявів любові. Можливо, їх було забагато. Можливо, він їх не розумів. Можливо, ти здавалася надокучливою і нав’язливою. Однак ти кохала.

Йому буде сумно, коли зранку на нього не чекатиме повідомлення від тебе і в ночі також не буде жодних побажань. Тепер ти прокидаєшся з іншими думками і з іншою людиною, яка цінує твою турботу.

Йому буде сумно, коли ти більше не намагатимешся задовольнити його очікування чи привернути до себе увагу. 

Він буде картати себе, що занадто пізно розгледів усю твою красу. 

Він сумуватиме, коли зрозуміє, що увесь цей час ти була поруч з ним лише через кохання. Йому не вдалося вчасно це зрозуміти. Він зробить спробу все виправити і нарешті скаже тобі ті слова, які ти мріяла почути набагато раніше. Проте яка тепер буде твоя реакція залежить лише від тебе. 

А вам доводилося шкодувати про втрачені стосунки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: