Він почне сумувати за тобою тільки тоді, коли усвідомить, що вже не потрібен

Він точно буде нервово курити, або дивитися в одну точку, наче світ на ній закінчився, коли переконається в тому, що у тебе все добре. Йому точно буде зле, коли він побачить в Інстаграмі сторіс із прогулянки з “новим другом”.

Він думав, що ти все життя будеш побиватися ним, а ось тут раптом, хтось інший біля тебе. І що, ти навіть спілкуєшся з ним? – Який жах!

Йому точно сіпатиметься око від того, що ти сидиш в онлайн, але навіть не напишеш, не поцікавишся як його день, а навіть на його запитання про те як ти – не відповідатимеш. Чому так? Бо ти не будеш повертатися до колишнього, коли вже маєш теперішнє – у тебе нові стосунки, тобі нема чого переписуватися так пізно вночі із “колишніми друзями”

“Ой, знаєш, вибач, я не змогла відповісти” – зранку ти йому надішлеш і ні слова більше, але для нього це вже буде винагородою, він буде сяяти від щастя, адже ти проявила мінімальну, але увагу.

Він звик, що ти завжди відповідала дуже швидко. Мине секунда і вже має відповідь, а тепер він готовий чекати, аби лиш отримати хоч якусь відповідь.

Він точно сумує за тобою, коли ти робиш все так, як і він: назначите побачення, бо потрібно поговорити, а за 30 хвилин до зустрічі ти зателефонуєш йому і скажеш, що зустріч скасовується – а що, тільки йому можна було так робити?

У нього точно знайдуться речі, які постійно нагадують про тебе, тому йому буде боляче від цього, але викинути їх – він не хоче.

Він точно обуриться, коли ти не відзначиш його нове фото позначкою «Мені подобається» під його фотографією, бо ти зайнята, або просто не хочеш цього робити.

Коли він чутиме “вашу пісню”, то з його очей можуть піти сльози.

І коли в його житті відбудеться щось жахливе, він зрозуміє, що ти була єдиною, хто розумів його.

Він точно сумує за тобою, коли ти більше не телефонуєш йому, аби поділитися своїми історія дня, або розповісти про свої думки, переживання. Раніше його нервувало те, що ти так любиш поговорити, а тепер йому цього не вистачає.

Він буде мучитися від розуміння того, що ти прокидаєшся в чужих обіймах, цілуєш іншого хлопця і тепер йому відкриваєш своє серце.

Він буде ненавидіти себе за те, що ти більше не його, за те, що дозволив тобі піти, за те, що тепер ти не стараєшся бути кращою для нього.

Тепер, він переконався в тому, що ти заслуговувала на кращі відносини, ти була не щасливою з ним через нього.

Він буде розуміти, що ти легко могла жити без нього, адже він дарував тобі одні проблеми, а ти терпіла і завжди була поряд, до певного моменту. Повір, зараз, як ніколи він оцінить твою доброту.

Він з’явиться знову у твоєму житті, коли у тебе вже все буде добре. Він розповість тобі про все, що в нього на душі, буде доводити, що не може жити без тебе. А ти просто посміхнешся, подякуєш за щирість і закриєш двері – назавжди. Тобі добре в теперішньому, ти до минулого не повертаєшся.

А ви погоджуєтеся з думкою: ми цінуємо тоді, коли втрачаємо?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector