Побачивши цю картину, він навіть не став розбиратися. Чоловік просто не стерпів такої поведінки нахабної тещі

Моя зовиця готується народити свого первістка. Ще кілька років тому вона втекла від опіки своєї матері в інше місто і знайшла там нареченого. Їй майже 30 років, але вона досі не може сказати матері, щоб та не лізла в її життя. А моя свекруха цього всього зрозуміти не може. Їй все здається, що своїми порадами і розпитуваннями вона допомагає всім навколо і забуває про існування особистого простору. Бідна моя зовиця все мовчала і слова мовити не могла, поки мати виховувала її по телефону. Вона навіть не додумалася хоча б іноді не відповідати їй на дзвінки. А як же? Це ж її мати.

Нещодавно Ніна Валентинівна вирішила, що повинна поїхати до доньки і допомогти їй з народженням і вихованням дитини. Він щогодини дзвонила їй і говорила, щоб вони не купували памперси, адже бабуля пошила для онука майже 25 штук пеленок з марлі. Вона знайшла старі сорочечки своїх дітей, відіпрала їх, прикрасила і ідеально попрасувала. Всі ці речі призначалися для улюбленого онука. Жінка розпланувала не тільки на місяць вперед всі його дії, але і все, що він повинен був зробити до самого повноліття. Якби малюк побачив список тих справ, які мав би зробити за наполяганням бабусі, то він просто повісився б.

Ми з моїм чоловіком провели свекруху до поїзда і допомогли занурити її важкі речі. З собою вона взяла майже все, що їй належало. Нам здавалося, що вона їде мінімум на місяць, а то і більше. Ми помахали їй хусточкою на прощання і вирушили по своїх справах. Чесно кажучи, мені теж хотілося відпочити від її порад, хоч я і люблю свою свекруху наскільки це можливо.

Через три дні нам дзвонить чоловік зовиці і повідомляє, що наша дорогоцінна матуся їде в поїзді назад додому і через пару годин буде у нас. Ми були просто в шоці, адже думали, що вона з нами попрощалася на довгий термін, але ні. Виявилося, Ніна Валентинівна знову взялася за своє. У перший день вона поводилася, як гість, у другий почала їх тероризувати, а в третій день чоловік зовиці виявив свою вагітну дружину в морі сліз.

Побачивши цю картину, він навіть не став розбиратися. Він мужик дуже хороший і дружину свою обожнює, тому просто не стерпів такої поведінки нахабної тещі. Він тихо зібрав її речі, взяв її під лікоть і вивів з дому. Вже на вокзалі він купив їй квиток, посадив в поїзд і подзвонив нам, щоб ми її зустріли.

Напевно, ви уявляєте наскільки зла була матінка. Вона крила його благим матом і не могла заспокоїтися всю дорогу. Ми їй намагалися пояснити, що Олена вагітна і їй не можна зараз хвилюватися, але свекруха і слухати не хотіла. Сподіваємося, що в найближчі дні вона все-таки охолоне. Я все ж думаю, що з Ніною Валентинівною потрібно серйозно поговорити. Може навіть знайти їй цікаве хобі, щоб у неї не залишалося часу на виховання дорослої доньки.

Як ви вважаєте варто було чоловікові Олени втручатися в їхні сімейні розборки? Чи правильно він вчинив?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector