Він жив в лісі. Був відлюдником, не любив спілкуватися з людьми та зовнішнім світом. Він був звичайним непримітним, сірим котом

Він жив в лісі. Був відлюдником, не любив спілкуватися з людьми та зовнішнім світом. Ні, він не був риссю або пумою. Він був звичайним непримітним, сірим котом. Просто одного разу, потрапив в ліс і йому тут сподобалося. Не треба тікати від собак, ховатися від людей та битися з котами. Миші, щурі та інша живність стали його їжею.

Іноді він виходив в місто і лазив по смітниках, поки не з’являлися конкуренти, і тоді він швиденько оселився в своєму лісовому будинку, де йому було добре.

Але сьогодні зранку він почув якийсь дивний, незвичний звук. Обережно визираючи з-за дерева, кіт побачив маленьку істоту.

Вона плакала і їй явно було страшно. Наблизившись і принюхався, сірий раптом зрозумів, що перед ним собака. Справжня, тільки дуже маленька. Шерсть на спині у кота встала дибки, і він зібрався розвернутися і втекти, але …

Але тут малюк помітив його, і особливо жалібно запищав.

Він простягнув до сірого самітника лапки, і тихенько заплакав. От чорт, подумав кіт, і смикнуло ж мене поцікавитися. Він підійшов і почав облизувати малюка. Чорт його знає, чому. Може, він скучив за суспільством, і йому стало нудно, а може щось незнайоме, і давно забуте, ворухнулося в душі.

Коротше кажучи, перетягнув він малюка собі в нору. І стали вони жити, поживати. Кіт тепер полював набагато більше, адже треба було годувати цю ненаситну собаку. Малюк ріс не по днях, а по годинах, і потроху кіт почав виводити його назовні, і навчати всім мисливським премудростям. Так що, незабаром вони разом ловили мишей, та іншу живність. Минуло два роки.

Як і раніше кіт і «пес» жили у своє задоволення, грали і пустували, їжі було навалом. Кіт не хотів виводити свого в місто. Він боявся зізнатися собі, але прив’язався до цієї супротивної «собаки». Так він називав про себе цуценя.

Тим більше, що цуценя було жахливою причепою. Він верещав від радості, коли кіт повертався з полювання, і притулившись до нього, лизав його своїм великим язиком. Кіт відбивався і невдоволено бурчав.

Цього ранку він вирішив побалувати свого вихованця міською їжею, і пішов на найближчий до лісу смітник. Неабияк порившись там, він вже збирався йти, як помітив унизу зграю диких собак. Вони явно чекали його. Лютим риком і завиваючи, зграя кинулася за ним. Загубивши курячу лапку, кіт помчав по баках зі сміттям, з жахом розуміючи, що йому не втекти.

І єдина думка мучила його в цей момент. Що його малюк … Його малюк залишиться один, і не дочекається свого єдиного годувальника. Свого єдиного, і найближчого родича. Що ж буде з малюком? Що буде? Він звичайно загине. Загине один, без свого захисника і вчителя.

І кіт підняв вгору голову і жалібно завив. Він з останніх сил кинувся в кут великого двору, де стояли баки зі сміттям, і приготувався дорого віддати своє життя. Зграя собак оточила його, і вишкіривши ікла почала стискати коло.

Жити залишалося пару секунд, і кіт відчайдушно, останній раз зашипів.

Посеред зграї розлючених собак виникла з нізвідки величезна тінь. Злісний рик перекрив всі звуки навколо, і перша собака впала, з вереском і заливаючи кров’ю все навколо. Решта кинулися на темну фігуру, але швидко зрозуміли, що це сама смерть прийшла до них. Вони встигли втекти.

Вірніше, встигли втекти ті, до кого не дотягнувся вовк величезного розміру і страшного вигляду. Незабаром він один стояв на спорожнілому дворі, крім кількох собачих тіл, що валялися на асфальті.

Кіт придивився і кинувся до свого малюка. Ну звичайно, це він! Звичайно він!!! Це він як і раніше вважав свою «противну собаку» щеням, а насправді він, тоді давно, підібрав цуценя вовка, з якого за два роки виріс величезний вовк

Хто ще міг прийти до нього на допомогу? Він притиснувся до свого цуценя, а величезний вовк із закривавленою мордою тихесенько повискував від задоволення, і облизував свого єдиного родича і рятівника – маленького, сірого кота …

Вам сподобалася ця історія порятунку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector