На порозі стояв поліцейський. Виявилося, на мене надійшла скарга про те, що я живу з неповнолітньою

Ми з дружиною вже п’ять років одружені. Почали планувати, як нам поліпшити наш житловий стан. Довго ходили, шукали гідні варіанти і ось, нарешті, недавно купили квартиру в іпотеку. Ремонт хотіли зробити якомога швидше, щоб не переплачувати і за оренду, і вже за нову квартиру. Тому доклавши всі зусилля, встигли за місяць. Всю п’ятницю і всю суботу займалися переїздом і прибиранням, розставленням речей на свої місця, і ось, нарешті, все готово. Щасливі і втомлені, але все ще повні ентузіазму до нового життя вирішили запросити до себе сусідів, які живуть навпроти, щоб познайомитися, може навіть подружитися.

Подзвонили у двері, сусідами виявилися дуже приємний дідок і старенька. Ми попили чаю, вони все якось дивно переглядалися, а потім бабуся запитала, скільки років моїй дочці. Я засміявся, було приємно, що дружині роблять такі компліменти. Сказав, що мені пощастило, і це моя дружина. Старички навіть не посміхнулися, допили чай і якось швидко зібралися додому.

На наступний ранок нас розбудив дзвінок у двері. На порозі стояв поліцейський, який попросив показати документи. Ми сонні і напівроздягнені довго шукали паспорти та свідоцтво про шлюб в ще не зовсім звичній обстановці. Тільки через 20 хвилин зрозуміли, куди ми все-таки їх вчора поклали … Тоді правоохоронець подивився на мою дружину, в паспорт, із заздрістю і посміхнувся.

Виявилося, надійшла скарга про те, що я живу з неповнолітньою. Ми довго сміялися. Стало ясно, чому сусіди так швидко вчора розпрощалися з нами.

Моя дружина дуже добре виглядає. Ніхто не вірить, що їй двадцять шість років, і вона старша за мене на два роки. Її постійно вважають за студентку і не продають спиртне без паспорта. А якщо ще й відповідно одягнути … то взагалі школярка. В ту п’ятницю, коли сусіди заходили в гості, Олена була без косметики і заплела дві косички. Тепер стало все зрозуміло …

Треба бороду збрити, а то раптом всі навколо дійсно думають, що це моя дочка … І зі старенькими треба б порозумітися, а то будуть продовжувати поглядати і надсилати наряди … .Але ось в гості більше не покличемо, бо ще щось підозрілим здасться.

А ви ходите в гості до своїх сусідів?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector