Водій збив дівчину, яка перебігала дорогу в недозволеному місці. Вирішивши, що дівчина померла і злякавшись, що тепер його посадять, він поклав тіло дівчини в багажник і відвіз до лісу

У ДТП сьогодні гине величезна кількість людей, але найстрашніше це те, що водії часто залишають своїх жертв без допомоги, боячись покарання у вигляді позбавлення волі. Ось така історія сталася зовсім недавно у великому місті.

Водій збив дівчину, яка перебігала дорогу в недозволеному місці. Вирішивши, що дівчина померла і злякавшись, що тепер його посадять, він поклав тіло дівчини в багажник і відвіз до лісу. Там трохи припорошив його сухим листям і негайно звідти забрався.

Вранці дівчина спізнювалася на навчання, тому перебігала дорогу в недозволеному місці, де і була збита неуважним водієм. Коли вона не прийшла додому ночувати, тітка (у якої вона жила) забила тривогу, звернулася за допомогою в поліцію.

Через 6 годин дівчину знайшли. Прийшовши до тями вона розповіла про те, що прокинулася в лісі від того, що її обличчя лиже собака. Виявляється, бездомна тварина знайшла замерзлу дівчину, відігріла, привела до тями, а потім вивела з лісу до людей. Тобто практично собака врятувала дівчині життя. Лікарі також підтвердили цей факт, що якби не собака, дівчина б померла від переохолодження.

Треба віддати належне братам нашим меншим, тоді як людина готова вбити собі подібного, собака рятує. 

А скільки було випадків, коли собаки рятували життя маленьким дітям? Це найвідданіші істоти, які не замислюючись прийдуть на допомогу людині.

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector