Вони бажають вам зла: 12 ознак поганих людей

Якщо ви гостро сприймаєте критику у свою сторону від друзів, вам варто прислухатися відомого психолога Дейла Карнегі: «Не бійтеся ворогів, які нападають на вас, бійтеся друзів, які вам лестять».

Ангельське обличчя, на жаль, не завжди відповідає тому, що відбувається у вас за спиною. Людям властиво помилятися у своєму виборі та довіряти тим, кому не варто. Проте, можна навчитися розрізняти людей, які потрібні вам у житті, а яких краще не підпускати до себе.

 Аби більше не обпікатися людьми, навчіться розрізняти хороших від тих, хто вам не потрібен. У цьому вам допоможуть 12 порад, які вже з успіхом використовують.

12 ознак поганих людей  

 1. Людина, яка є самозакоханою не здатна бути хорошим другом. Вона не поділятиме вашої думки ніколи.
 2. Особи, які вміло перекручують факти, навіть ті, що вважаються загальноприйнятними — будуть жити і робити все тільки для себе. Вони існують у своєму ідеальному світі, більше там нема нікому місця.
 3.  Знаєте людей, які ніби і не збрехали, але і не договорили правду до кінця? Так от, ці люди будуть робити так завжди, аби задовольнити свої інтереси. А ви так і залишатиметеся — обманутими.
 4. Аби досягти своєї мети вони використовуватимуть аморальні методи. Можливо, навіть, налаштовувати вас проти якихось близьких вам людей.
 5.  Недоброзичливі, зазвичай, не погані казкарі. Ну дуже люблять перебільшувати і бути кращим за рахунок чужих слабостей.
 6. Брехати й не червоніти? Легко, особливо, коли це зашкодить комусь. Через таких псевдо добродіїв, ви можете робити необдумані вчинки.
 7. Люди без честі і совісті. Холоднокровність та позбавлення від почуття страху — таке ніколи не викорінити з людини.
 8. Звинувачують усіх, окрім себе. 
 9. Для поганих людей нема нічого простішого, як маніпулювати своєю жертвою. 
 10. Рука підтримки потрібна тільки їм, а самі вони нікому її не подадуть. Їм притаманно насолоджуватися скрутним становищем інших людей.
 11. Самостверджувати своє его невдачами інших. Навіть більше, створювати ці невдачі для інших.

Величезна кількість масок у однієї особи. Ви ніколи не зрозумієте, яка людина насправді, ба більше, та особа і сама не здогадується — хто вона насправді.

А чи пощастило вам мати справжнього друга? Скільки років дружби у вас за спиною?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: