Вони переробляють пластикові пляшки в асфальт, із якого роблять нові дороги

Доведено, що пластикова траса надійніша. А її термін експлуатації у десять разів довший, аніж у звичайної!

Нарешті, найвидатнішим умам людства вдалось вирішити проблему перероблення та повторного використання пластику. Вперше цю ідею реалізувала фірма MacRebur, що у Шотландії. А вся справа полягає в тому, що відтепер гранули асфальту складатимуться із переробленого пластику. Адже пластик, подібно до асфальту, виробляється із нафти. Експерти ж переконують, що цей формат доріг може виявитись більш надійним, аніж звичний. До того ж, це екологічно!

Тобі Маккартні, керівник передової компанії, у часи юності жив в Індії та працював на місцеву благодійну компанію. Він допомагав робочим сміттєзвалищ шукати речі, які і справді можна використати вдруге. Напевно, у той час він і усвідомив, що пластик може стати вирішенням проблеми доріг. Та, разом з тим, зникне й питання екологічне.Таким чином, він взявся за реалізацію своєї ідеї сьогодні.

Інженери вигадали спосіб прокладання доріг, який полягає у тому, що із пластику можна створювати гранули невеликого об’єму, що зможуть замінити асфальт. І, у поєднанні із нафтою, ефект виявився небаченим. Відтак, потенційно, міцність доріг світу може збільшитись до 60%! Та й термін придатності зросте у десять разів.

Менше з тим, усі ці подробиці виробництва пластикового асфальту поки залишаються порожніми здогадками конкурентів. Адже Тобі не поспішає розголошувати світу свої секрети. Рятувати Світовий океан підприємець прагне самостійно.

Як вам така ідея вирішення проблеми пластику? Діліться власними думками у коментарях!

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector