Анастасія та Олексій виявились бездітними. Але надію не втратили. Хоч і лікарі заявили, що вони несумісні

Анастасія та Олексій взяли шлюб, коли обом виповнилось 32 роки. Вони довго намагались зачати дитину, але старання не завершувались омріяним батьківством. Подружжя витратило чимало грошей на лікування. Лікувались обоє, але нічого не допомагало. Анастасія та Олексій виявились бездітними. Але надію не втратили. Хоч і лікарі заявили, що вони несумісні.

Так, вони були шоковані. Хто б не був? Вони попросили у свого лікаря пораду. Він без вагань сказав, що єдине рішення – усиновити дитину. Жінка одразу прийняла рішення, тільки боялась, що чоловік не погодиться. Вона хотіла стати мамою понад усе. Але його відповідь її здивувала.

Відправились до дитячого будинку вони разом. Підготували усі необхідні документи. Адже директорка притулку попередила, що це може зайняти чимало часу. “Легенду” для родичів вони теж уже вигадали. Настя та Льоша вирішили сказати, що боялись заздрощів, тому і приховували вагітність до останнього.

Пару відвели до кімнати з дітьми. Показали хлопчика Дениса, якому ледь рік виповнився. Від нього відмовився батько, а мама померла під час родів. Малюк росте здоровим. Бездітна сім’я вирішила усиновити саме його. Настя кожного дня приносила хлопчику щось смачненьке та подарунки. І тільки через місяць вони змогли його забрати додому.

Тепер вони стали справді повноцінною сім’єю. Минуло три місяці. У Насті із здоров’ям щось пішло не на лад. Як виявилось, вона вагітна. Через дев’ять місяців у їхній сім’ї з’явилась ще й донечка. Денис любить свою сестричку усім своїм серцем. А батьки – їх обох.

Деякі історії завершуються щасливим кінцем. Згодні?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector