Вправи для тренування пам’яті у дорослих

Нам пощастило жити саме у цей період, коли будь-яка інформація доступна для кожного, значно легше розумітися в чомусь. Достатньо вміти написати запит у пошуку форму гаджета – у все!

Разом із перевагами ми, на жаль, отримали ще й недоліки. Багато людей після 60 років мають дуже погане запамятовування.

Чому?

Науковці стверджують, що це також через Інтернт, адже завдяки йому ми перестали так багато думати, як це робили раніше. 

Та все ж, для того, аби не хворіти хворобою Альцгеймера потрібно виконувати цих 7 простих розумових вправ.

ТРЕНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ У ДОРОСЛИХ

Коли людина пише за допомогою ручки і клаптика паперу наш мозок працює значно більше, аніж ми пишемо за допомогою клавіатури, адже пальці та кисті рук майже не залучені.

 

  1. Опрацювання емоцій. Щовечора потрібно записувати усе, що в тебе є на думках. Та варто зауважити, що писати увесь негатив на папері – легке позбавлення від поганих емоцій. Так ви не тільки знімаєте  себе стрес, але й покращуєте роботу мозку. Можна навіть вести свій щоденник.

  2. Пам’ять. Коли ми пишемо від руки, то вмикаємо частину нашого мозку, яка відповідає за уважність. Коли ж друкуємо на клавіатурі цього не відбувається, тому завдяки кращій розвинутості уваги покращується і наша пам’ять.
  3. Дрібна моторика. Якщо людина працює руками, наприклад вишиває, викладає картину з бісеру, або навіть просто перебирає крупи чи пише, то вмикається відразу дві півкулі мозку, тому це є прекрасною профілактикою хвороби Альцгеймера.

  4. Уява. Коли ми пишемо від руки, то вмикаємо півкулю, яка відповідає за уяву, фантазію та креатив, а не за математичні обрахування. Тобто, завдяки написанню будь-якого тексту розвиваємо дуже сильно себе емоційно. 
  5. Інтелектуальний розвиток. Якщо людина без проблем може гарно усно висловитися і так само гарно викласти усі свої думки на папері, то це  може свідчити тільки про одне – у людини все прекрасно із психічним здоров’ям та розвитком мозку. Часто, ми заповнюємо анкети де потрібно все писати від руки. Чому? Так перевіряють чи все добре з нашим здоров’ям.

    Для того, аби написати ціле слово потрібно згадати його у паті, побачити образ цього слова і згадати, як його правильно написати – цілий величезний процес.

  6. Усна мова.  Вчені довели пряму залежність нашого усного висловлювання від того наскільки ми багато пишемо та читаємо. Тобто, чим більше ми працюємо над письмом, тим легше нам висловити свої усні думки.
  7. Грамотність. Коли ми постійно пишемо, то виробляємо у себе грамотність та інтелект. Тому, існує безліч переваг того, аби не забувати про письмо.

Ми рекомендуємо хоча б один раз на місяць писати справжнього листа від руки своїм рідним, або просто друзям.

Це важливо. Бо так ви налагодите свої контакти, а ще й почнете жвавіше розвивати свій мозок.

В ідеальному випадку виділяти для письма щодня по 20 хвилин свого вільного часу.

А як ви розвиваєте себе?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector