Все було добре (до того моменту, як я не почала прати його речі)

Мені з дитинства пояснювали, що тоді, коли жінка перестає слідкувати за собою, то чоловік починає її зраджувати та сім’я – руйнується.

Саме тому, я постійно відвідувала спортзал і старалася бути привабливою. У шлюбі я вже понад 13 років. Я з чоловіком звичайні працівники, маємо двох діток, які вже ходять в школу. Стандартне життя, все, як у всіх.

Щотижня у суботу я перу речі, що накопичилися за тиждень. У мене вже була звичка перевіряти абсолютно всі кишені на речах, після того, як я попрала документи чоловіка. Тому, цього разу теж зазирнула у кишеню сорочки чоловіка, а там був чек на кругленьку суму у дуже елітному ресторані. Звернула увагу я і на дату, там був той день, коли чоловік мені сказав, що змушений залишитися на роботі, аби доробити якісь звіти й віддати босу. Це було всього лиш два дні тому.

Відразу у голові почали проскакувати думки про зраду і про те, що я не приділяю достатньо уваги для свого чоловіка. Постійно займаюся з дітьми, на роботі, а потім у спортзал, а чоловік взагалі без моєї підтримки. 

А ще він почав надто гарно одягатися, збирався на роботу, як на перше побачення, придбав собі парфуми дорогі. Та зазвичай, він ходив у звичайних джинсах і светрі. Мої здогадки мають підтвердження?

Варто було мені лишень перевірити телефон чоловіка, аби зрозуміти, що він дійсно постійно спілкується з якоюсь особою щодня по кілька разів, а  ще отримує повідомлення від неї, що правда я не змогла їх перечитати, совість не дозволила.

Я вирішила нічого не розповідати чоловікові, бо хотіла побачити розвиток подій. Мій чоловік пішов у душ і залишив телефон на столі. Як на щастя для мене надійшло смс повідомлення із місцем та часом зустрічі.

Ну що? Пограймо в шпигунку? Я дуже хочу застати на гарячому цих двох!

Найняла таксі та завчасно приїхала до місця призначення, аби за всім прослідкувати. 

Якою ж я була ошелешеною, коли поряд з чоловіком побачила її, мою рідну сестру! Як вона могла? Чому саме мій чоловік? Невже інших немає?

Та чому я не впізнала її номер телефону? Придбала новий? Що коїться? Як з цим жити далі?

Що б ви зробили на моєму місці: мовчали б далі, чи сказали прямо про те, що знаєте усю правду?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector