Все просто: якщо він хоче бути з вами – він буде поруч

Стосунки – це доволі складна річ і людина має бути готовою до цього. Дуже часто ми застрягаємо у токсичних стосунках, де з самого початку все йде не так, як треба. Відбувається це тому, що ми психологічно не готові до нормальних, щасливих стосунків. 

А інколи, ми починаємо зустрічатися з кимось тільки тому, що цього вимагає суспільство. Дівчата чудово зрозуміють, адже якщо вам вже понад 22, родичі починають закидати вас питаннями щодо особистого життя. 

У нашому суспільстві склалася така думка, що нормальна жінка не може бути без чоловіка, адже це якось дивно та ненормально. Саме на базі цього, молоді дівчата без роздумів розпочинають токсичні стосунки та спілкуються з тими чоловіка, які геть їх не цінують.

Часто навіть виникає думка, що гармонійні стосунки можливі лише у книжках та фільмах, але це не так. Дівчатка, у вас обов’язково все складеться найкращим чином, але не варто придумувати своєму чоловікові виправдання та триматися за нього, якщо він не робить ніяких кроків назустріч. 

Поруч з вами має бути чоловік, якому не байдуже як ви себе почуваєте, як у вас справи та чи добре вам з ним. Ваш чоловік не буде зникати на декілька днів та не відповідати на ваші дзвінки. Він не буде мордувати вас невизначеністю та годувати виправданнями своєї поведінки. 

Вам не потрібен чоловік, який може просто зникнути та геть забути про вас, а потім повернутися та поводитися так, ніби нічого не відбулося. Це ненормально, та й кохання там ніякого немає. Він просто використовує вас, аби було куди повернутися після чергового “полювання”.

Змиріться з тим, що цей чоловік вас не любить. А тепер подумайте наскільки жалюгідно ви виглядаєте, коли намагаєтеся виправдати всі його вчинки? Тут має прокинутися ваша гордість. Дівчатка, таких як ви більше немає! Прокиньтеся й розплющте очі. Цей світ може дати вам набагато більше, аніж такі жахливі стосунки!

Справжній чоловік завжди буде поруч, він не побоїться зробити перший крок та піти на компроміс. 

Ви вже знайшли свого коханого?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector