Все, що вам потрібно знати про кожного з 12 знаків Зодіаку

Найважливіші характеристики кожного знака Зодіаку. Це варто знати кожному!

Овен (21 березня – 19 квітня)

Планета-правитель: Марс.

Стихія: Вогонь.

Овен перший знак у зодіакальному колі й не дарма. Ці люди завжди прагнуть бути першими та кращими абсолютно у всьому. Це дуже пристрасні та імпульсивні люди. Вони не бояться висловлювати свої думки прямо та відверто. 

Найкраще стосунки складаються з Терезами та Левами.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Планета-правитель: Венера.

Стихія: Земля.

Тельці доволі практичні люди, які прагнуть спокійного та збалансованого життя. Вони рідко радіють сюрпризам та неочікуваним поворотам долі. ЦІ люди не люблять ризик та імпульсивність. Вони доволі стримані та вперті. З іншого боку, Тельці дуже хороші та вірні друзі, які не пробачають зради.

Найкраще стосунки складаються з Раками та Скорпіонами.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Планета-правитель: Меркурій.

Стихія: Повітря.

Близнюки дуже товариські люди, які можуть водночас спілкуватися з безліччю людей. Вони дуже допитливі та енергійні. Ці люди не можуть сидіти на одному місці, а подвійна натура завжди змушує їх рухатися. Часто Близнюки заводять одразу декілька стосунків, аби знайти ту саму кохану людину, яка буде задовільняти усі їх потреби.

Найкраще стосунки складаються зі Стрільцями та Водоліями.

Рак (21 червня – 22 липня)

Планета-правитель: Місяць.

Стихія: Вода.

Рак доволі емоційний та надзвичайно чутливий знак. Представники цього знака Зодіаку сконцентровані на справах родити на побуту. Їм важливо побудувати хороші стосунки з рідними. Ці люди чудово відчувають настрій інших та вміють співпереживати. 

Найкраще стосунки складаються з Козорогами та Тельцями.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Планета-правитель: Сонце.

Стихія: Вогонь.

Лев – це справжній лідер, але масами він буде керувати не як диктатор, а як мудрий наставник. У нього завжди багато друзів та хороших знайомих, яким подобається його харизма, відкритість та тепло. Це дуже щедрі та вірні друзі й коханці. З іншого ж боку, Леви можуть занадто загратися з гордістю й образити цим інших.

Найкраще стосунки складаються з Близнюками та Водоліями.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Планета-правитель: Меркурій.

Стихія: Земля.

Діва завжди намагається жити за чітким планом, адже вважає, що саме у такому випадку їй вдасться побудувати краще життя. Ці люди доволі самокритичні, вони завжди намагаються вдосконалити себе та навколишній світ. Вони рідко зізнаються у коханні, але часто показують свої почуття діями.

Найкраще стосунки складаються з Рибами та Раками.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Планета-правитель: Венера.

Стихія: Повітря.

Терези занадто сильно турбуються за баланс у Всесвіті, тому намагаються уникати конфліктів. Часто це призводить до того, що Терези жертвують собою, або своїм часом. Терези шукають єдиного партнера на все життя, адже для них шлюб надзвичайно важливий. 

Найкраще стосунки складаються з Овнами та Стрільцями. 

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Планета-правитель: Плутон.

Стихія: Вода.

Скорпіон дуже пристрасний знак Зодіаку. Він доволі рідко підпускає до себе людей. Його життя приховується сімома замками, але якщо ви входите в коло довіри, то вам відкриються великі секрети. Брехати Скорпіонам не варто, адже вони відчувають її одразу. Якщо ви перейдете Скорпіонам дорогу, помста буде страшною.

Найкраще стосунки складаються з Тельцями та Раками.

Стрілець (22 листопада – 20 грудня)

Планета-правитель: Юпітер.

Стихія: Вогонь.

Стрільці дуже енергійні люди в головах яких завжди крутиться багато ідей. Вони надзвичайно люблять свободу, тому подорожі та нові знайомства для них просто необхідні. Стрільці навряд чи будуть обмежувати себе нудними стосунками. Їм необхідні такі ж авантюрні партнери, аби завжди ризикувати та пробувати щось нове.

Найкраще стосунки складаються з Близнюками та Овнами.

Козоріг (21 грудня – 19 січня)

Планета-правитель: Сатурн.

Стихія: Земля.

Козоріг надзвичайно працьовита людина, яка завжди досягає своїх цілей. Козоріг не намагається бути першим, йому більше важливий результат своєї праці. Це дуже незалежна людина, яка вміє контролювати свої емоції та життя. Закохати в себе Козорога доволі важко, але коли це станеться, ви отримаєте найвірнішого партнера, який завжди буде мотивувати вас вдосконалювати себе. 

Найкраще стосунки складаються з Тельцями та Раками.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Планета-правитель: Уран.

Стихія: Повітря.

Водолій дуже любить свободу та нові знайомства. Вони дуже цінують людей й завжди намагаються їм допомагати. Крім того, Водолії дуже люблять дізнаватися нову інформацію. У стосунках дуже цінують довіру та чесність. Вони мають бути на рівні з партнером і лише тоді стосунки будуть гармонійними.

Найкраще стосунки складаються з Левами та Стрільцями.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Планета-правитель: Уран.

Стихія: Повітря.

Риби доволі доброзичливі та творчі особистості. Вони живуть у власному світі і часом людям важко їх зрозуміти. У Риб дуже хороша інтуїція. Це дуже артистичні люди, які найчастіше обирають творчі професії. У коханні вони доволі пристрасні та дбайливі. 

Найкраще стосунки складаються з Дівами та Тельцями.

Впізнали себе?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector