Сьогодні хочемо запитати у вас поради щодо однієї непростої ситуації. Історія справді дуже важка для сприйняття, втім, цілком реальна. Мова йтиме про батьків та дітей.
Нам постійно доводиться чути, що діти – сенс життя. Ті, хто вже встиг пізнати щастя батьківства, з цим цілком погодяться. Не станемо заперечувати й ми.
Трохи складніше із думкою чайлдфрі, яким малята взагалі не потрібні. А також із бездітними, яким не дано мати власних немовлят. І які із жахом слухають історії про те, що від чад відмовляються їхні опікуни.
Але судити ні одних, ні других, ні навіть третіх ми не можемо. Не нам це дано. Кожен має право на власну думку і час уже відчепитися від людей. Слід думати про себе, не нав’язуючи власні погляди іншим. Усі ми – вільні особистості.
А тепер обіцяна історія.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
***
“Вітаю. Зараз я у глибокому відчаї. Не знаю, як мені бути далі. Пишу, щоб отримати хоча б якусь пораду. Більше мені нікому виговоритися. Ніхто не може мене зрозуміти й розділити мій жаль. Може і від вас я також зазнаю тільки осуду, але мовчати більше не можу.
Виховую трьох діток. Можна сказати, що займаюся ними самостійно. Про чоловіка згадувати не хочу. Йому до дітей діла немає. Хоча вся ця історія і крутиться довкола нього.
Після шлюбу з ним у нас довго не було дітей. Ми думали, що бездітні. Мене це хвилювало. А коханого цілком влаштовував такий спосіб життя. І доки його друзі виховували вже друге дитя, він радів, що його ніщо не відволікає від справ. З часом порозумнішав. Захотів раптом батьком стати. Я ще тоді здивувалася, з чого б це? А зараз розумію, що просто не хотів від колег відставати. Статусність так підіймав.
До того часу я вже звикла до бездітності. Тому бажання стати мамою у мене відпало. Але вік уже не той, коли я могла обирати. Вирішила заявити чоловікові, що турботи по догляду за дітками поділимо навпіл. Чоловік не заперечував.
Так минуло трохи часу й у нас нарешті народилися дві доні. Коханий, як і обіцяв, половину відповідальності за дівчат узяв на себе. Не все йому вдавалося добре, але все ж таки допомога була.
Але на цьому не скінчилося. Його друзі вже по третій дитині народили. А він що, гірший чи що? Тому треба було наздоганяти. Це так мій чоловік думав. Ускладнювало ситуацію і те, що йому терміново потрібен був хлопчик. Син. Спадкоємець.
Я дуже довго не погоджувалася. Розуміла, що до третьої дитини була не готова. Коханий же на коліна ставав і допомагати обіцяв – усе, чого тільки захочу. А ще обіцяв, що моя свобода не постраждає. Мовляв, як жила досі, так і житимеш, а я всі обов’язки на себе візьму.
Я погодилась.
Народила.
І все пішло не за планом. Чоловіка ніби підмінили. Він раптом утратив весь інтерес до дітей. Не те щоб до старших доньок, а й до довгожданого сина. Як це так? Досягнув своєї цілі і все?
Він жив тільки роботою, сном, комп’ютером і друзями.
Так з трьома дітьми я залишилася сама. А з ними, повірте, не так легко.
Зараз я неймовірно втомлена. Будинок, діти, фінанси, побут – усе зараз на моїх плечах. Допомогти немає кому.
Я у відчаї.
Я вже світ заочі піти готова, аби хоч трохи побути наодинці із собою. Хотіла втекти. Дітей на чоловіка залишити. Але розумію, що так не вийде. Вони йому також не потрібні. Він сам мені це сказав, коли я завела розмову про втому. Йому, бачите, також рутина набридла. Він взагалі на розлучення подавати хоче. Підозрюю, що дітей він навряд забере із собою, тому я у пастці.
Але й сама з дітьми залишатися я не можу. Просто не витримаю. У мене більше немає сил. Думаю про дитячий будинок, але серце кров’ю за малят обливається… Що мені робити?»
Що порадите жінці?
Як їй вчинити з власними дітьми?
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
15 гірких істин про Скорпіона: грубо, але чесно
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
5 повідомлень, які він напише тобі, якщо ти йому не байдужа
Чому досвідчені господині не виливають відвар від яєць в раковину
А ви зможете відгадати, в який бік їде автобус?
9 сильних кінофільмів на основі реальних історій з життя
Як правильно мити сухофрукти, щоб вимити консерванти
7 обов’язкових правил доглянутого зовнішнього вигляду
6 дрібниць, які жінки роблять, а чоловіки таємно насолоджуються
Будьте кращими за тих, хто робить вам боляче
