Випадково підслухала розмову свекрухи та чоловіка. Почуте мене розчарувало

Мої батьки зробили мені на весілля великий подарунок – купили трикімнатну квартиру у спальному районі Львова. Вони вважали, що ми, як молода пара, повинні дбати про майбутнє наших дітей і не жити в скрутностях та постійній економії.

Пройшло п’ять років. Наразі у нас з Мироном є син Андрійко. Мирон працює у великій іТ-компанії і має хорошу зарплату, а я займаюся домашніми справами та доглядаю за сином. Час від часу навідується моя свекруха, пані Тоня. Проте, ці візити мене роздратовують, оскільки вона вважає, що може командувати у моїй квартирі, розставляти речі та вибирати меблі, хоча нічого до цього не прикладала.

Крім того, ми маємо намір мати другу та можливо навіть третю дитину, а наша квартира стає занадто тісною. Тому ми взяли кредит на будівництво приватного будинку. Оскільки ми обидвоє з Мироном виросли в селі, нам досі не зручно жити в квартирі. Але в недалекому котеджному містечку, яке з’явилося за п’ять хвилин їзди від нас, ми знайшли будинок. Ми почали ремонт, і минулої осені святкували новосілля.

Ми збудували двоповерховий будинок з банею, альтанкою та підземним гаражем. Ми були безмежно щасливі. Проте, ця казка закінчилася дуже швидко.

“Я подумав про те, що моя мама має переїхати жити до нас. Вона літня людина і потребує догляду. Крім того, їй складно добиратися до нас на автобусі”, – заявив Мирон.

Зрозуміло, що ця ідея мені не сподобалася. Я намагалася переконати його в протилежному. Більше того, я помічала, як його мати витягала гроші від нього шахрайськими маніпуляціями. Вона знала, що у Мирона хороша зарплата, тому спеціально на пенсію вийшла у 50 років і заявила, що тепер він повинен її утримувати.

Чи думаєте ви, що пані Тоня мені допомагала? Звичайно, ні! Вона просто сиділа весь день, дивлячись телесеріали про кохання, навіть з внуком не хотіла гратися. Всю домашню роботу робила я. Але щоразу, як тільки Мирон переступав поріг, вона бігла до нього, як цуценя.

“Синку, глянь, я приготувала тобі вечерю”, – казала вона і підносила йому мій борщ або салат.

Мирон наївно вірив своїй матері. Свекруха зрозуміла, що вона може бути головною в нашому будинку, тому змінила свою тактику і почала докоряти мені.

“Ти впевнений, що син від тебе? Не подумай нічого поганого, але у мене є сумніви. Материнське серце не бреше. Тим паче, твоя жінка так зручно влаштувалася. Ти на роботі зранку до вечора, а вона сидить вдома. Можливо, вона має коханців? Ти про це не думав?” – шепотіла вона Ми ронуна кухні, не знаючи, що у нас погана шумоізоляція і я все чула.

Мирон був, здається, зачарований. Чесно кажучи, я навіть не здивувалася, коли він почав говорити про розлучення. Я дуже його кохала і не хотіла втратити, але я вирішила просто поставити крапку:

“Хіба ти не бачиш, що це твоя мама навмисно нас роз’єднує? Вона завжди ображає мене, говорить про дитину. Чи можна так робити? Вона руйнує нашу родину!”

“Знаєш, я давно тебе не кохаю. Моя мама – чудова людина, не смій її ображати. Завтра я подам на розлучення, і все буде закінчено. Візьми свою дитину і зникни!”.

Того дня мене з Андрійком вигнали на вулицю, як сміття. Я навіть не плакала. Викликала таксі і поїхала до своєї старої квартири. На щастя, орендарі вже виїхали, а документи на квартиру були на мене.

Можливо, ви думаєте, що я здалася, що благала Мирона змінити своє рішення? Ні, я не здавалася. Я не бажала тримати поруч такого жахливого чоловіка. Я знайшла хорошу роботу, записала сина до садочка і почала нове життя з чистого аркуша.

***

Того вечора я була у супермаркеті і випадково зачепила візком чоловіка. Переді мною стояв Мирон. Він був у старому одязі, з не щипаною бородою… Здавалося, що життя його добре “помотало”.

Чоловік майже розплакався. Він взяв мої руки й почав благати про прощення, розповідаючи про свої помилки. Виявилося, що пані Тоня, після розлучення, звернулася до нього і почала вимагати дорогі подарунки, відпустки за кордоном, вечері у ресторанах. А потім вона привела до нашого будинку коханця.Він зрозумів, що справжнє кохання, турботу і підтримку давала йому я. Тому, коли його викинули з житла через заборгованість, він вирішив змінитися. Він попросив вибачення й пропонував повернутися додому.

Я погодилася, але з однією умовою: пані Тоня не повинна бути близько до нас. Він погодився і присягнув, що вона більше не стане нашим проблемою.

Як думаєте, чи не зробила жінку помилку? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector