Чоловік з 16-річного віку почав жити самостійним життям. Після школи батьки відправили його в Київ на навчання і дали з собою лише кілька гривень.
Сашко жив в гуртожитку, де доводилося і мерзнути, і голодувати. Матір тим часом займалася вихованням своїх молодших дітей і намагалася влаштувати особисте життя після розлучення з батьком. До Олександра нікому не було діла.
У столиці хлопець познайомився зі своєю першою дружиною, з якою в них народилася донька. Їм доводилося багато працювати, щоб зводити кінці з кінцями. Та згодом вони розлучилися через те, що жінка виявилася хитрою та корисливою особою.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Після цього Сашко повернувся в рідне місто, де зустрів мене. Між нами зав’язалися стосунки, які закінчилися шлюбом. Після розписки я прописала чоловіка у своїй квартирі. Тим часом його мати придбала собі трикімнатну квартиру, де приписала тільки середнього сина.
Проблема в тому, що мій чоловік у всіх своїх негараздах звинувачує мене. Він працює менеджером з продаж, тому я розумію, що його робота передбачає багато нюансів, через які виникає стрес і роздратування.
Якщо раніше я намагалася його підтримати, то зараз мені це все надоїло. Він придирається до мене через будь-які дрібниці, хамить і виганяє усю свою злість. А коли мені потрібні були його теплі слова чи обійми, його ніколи не було поруч.
Коли я незаплановано завагітніла, Олександр намагався переконати мене в тому, що нам дитина не потрібна. Тоді я тимчасово працювала прибиральницею в супермаркеті і сама не розуміла, як зможу виховувати дитину. Все ж, вирішила зберегти немовля. Та доля розпорядилася по-іншому і я втратила його…
Сашко цій новині тільки зрадів! Хоча все одно я залишилася винною, що не змогла вберегти…
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
А чоловік, між іншим, живе в моїй квартирі вже кілька років і до цього часу не вклав сюди ні копійки. Ремонти тут старі, тому вкладення просто необхідні. І гараж йому дістався від мого батька. Одним словом, Сашко прийшов на все готове. Та він тільки матері з молодшим братом допомагає, хоча їм на нього байдуже!
Мені сумно, що у мене такі стосунки, в яких я постійно вислуховую як не скарги, то докори. Останнім часом Сашко почав ще й випивати. Кожен такий вечір закінчується погрозами піти від мене геть до батьків.
Поговорити з Олександром практично неможливо. Адже він не вміє слухати, а може тільки перебивати. Мені доводиться схвально махати головою і зі всім погоджуватися. Не хочу сказати, що я ідеальна, але справді не розумію, в чому моя помилка.
Виявилося, що мій чоловік – справжній егоїст. Не знаю, що мені робити. Не можу наважитися на розлучення, адже давно не молода. З іншого боку, нормальної сім’ї з Сашком я не побудую.
А що б ви зробили на місці жінки?
Людина, яка постійно скаржиться і ниє, забирає твою життєву енергію! Убережи себе від виснаження…
Чому чорніють кінчики листя у кімнатних рослин та стають сухими
Картопляна шкірка — це все, що потрібно для орхідей. Рецепт кращого добрива для пишного цвітіння
Хоч з яблуками, хоч з бананами! М’який, повітряний пиріг на сковороді
7 обов’язкових правил доглянутого зовнішнього вигляду
15 гірких істин про Скорпіона: грубо, але чесно
Навіть не уявляю, яким би було моє життя, якби мене не забрали в дитячий будинок
Мій маленький племінник голосно плакав вночі, тому сусіди подзвонили у поліцію
Люди були засмучені, але Манька раптом виринула з-за дивана і позіхнула
Якщо ви хочете тривалих відносин, припиніть робити ці 6 речей
Чим щасливіше люди живуть, тим простіше вони одягаються
20 прикладів того, як невблаганний час змінює світ навколо нас
Маленькі цуценята, які точно знають толк у відпочинку! І не кажіть, що не хочете так
Весь вечір чоловік писав комусь повідомлення, я відчуваю, що у нього є інша жінка. Але від мене він просто так не піде, бо його дідусь залишив нам квартиру з умовою, що якщо хтось захоче піти з сім’ї, то квартира залишиться іншому
Дуже розраховувала, на маму-пенсіонерку, яка б змогла посидіти з моїми дітьми. Але вона не погодилася
Я рада, що після всього, що я пережила, у мене прокинувся материнський інстинкт. Тепер мені хочеться віддавати своїй донечці всю свою любов
Відсутність відповіді – це теж відповідь, і дуже переконлива
12 фото, які показують, як сильно тварини нас люблять. Безумовно і безкорисливо на 100%
20 осіб, які стали професіоналами по «недолугості» і вражають своїми «подвигами»
