Вже незабаром потрібно буде підживити виноград: як і чим це правильно робити

Чудові, практично всіма улюблені ягоди винограду, солодкі, соковиті і корисні своїми вітамінами, мікроелементами, глюкозою, органічними кислотами. І як приємно таке джерело корисних речовин, причому екологічно чистих, отримувати у себе на ділянці.

З приходом весни прокидається і лоза винограду. Саме час виконувати підгодівлю, адже в цей період найбільш проявляється нестача корисних мікроелементів. 

Органічні добрива вносять просто під кущ

Головне правило: вносити добрива потрібно за 10 днів до початку цвітіння. Зазвичай цей період припадає на середину травня. Найкраще використовувати комплексні добрива в поєднанні з калійною селітрою. Дотримуйтеся наступних пропорцій: 5 г і 2 г на квадратний метр. Розчиніть у воді та полийте сумішшю під кущами.

Азотні добрива найчастіше вносять у травень – червень.  Обробка проводиться, як правило, ввечері або в похмуру погоду. 

Також можна використовувати органічні використовувати органічні добрива (на 10 л):

  • 1 л гною;
  • 40 г пташиного посліду;
  • 30 г деревної золи (попелу).

Виноград у травні можна також підживити мінеральними добривами: на один кущ 25 г калійної солі, 40 г суперфосфату і 20 г сульфату амонію. Після того як добриво буде внесене в ґрунт, кущ обов’язково треба добре полити. 

Проводиться підгодівля  перед цвітінням для стимуляції розвитку суцвіть, поліпшення зав’язі ягід, зменшення опадання квітів і зав’язі.

Вам була корисною ця інформація?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector