Я був здивований від нахабства моєї матері, адже все життя вона мене терпіти не могла

Напевно, кожен селище зберігає в собі цікаві і дуже загадкові історії. Адже люди, які живуть в маленьких містечках і селах, де розваг не так багато, часто розповідають цікаві історії. Наприклад, зі мною поділилися одним випадком, який стався з моїм другом Іваном.

Якось раз ми сиділи за вечерею з Іваном, розмовляли про різні дрібниці. Потім тема плавно перейшла на родичів. Іван раптом зізнався, що він їх недолюблює, і втік з дому, як тільки йому виповнилося 18 років. До цього вони жили разом з сестрою і мамою, але обстановка вдома була напруженою. Батько їх покинув, тому мати надривалася щосили, щоб підняти дітей на ноги. Здавалося б, звичайна середньостатистична сім’я, але проблема в тому, що всю свою любов і увагу, мати віддавала дочці, а на сина їй було просто наплювати.

Ваня розповідав:

– Як тільки я отримав шкільний атестат, відразу поїхав з селища в місто, сам вступив до інституту, вибив місце в гуртожитку. З грошима, звичайно, був напряг, часом навіть на їжу не вистачало. Але я до цього звик, вдома було практично те ж саме.

Чого я тільки не надивився за всі ці роки, поки вчився в університеті і жив в місті, але це все дурниця. Закінчивши інститут я почав працювати, орендував квартиру. Періодично телефонував матері, сказати про те, що живий-здоровий, хоча відчував, що її це мало хвилює, втім, як і сестру.

Часто, коли я дзвонив додому вони говорили що їм немає коли зі мною розмовляти, спочатку мені було прикро, а потім я перестав дзвонити зовсім. Життя пішло своєю чергою, я познайомився з дівчиною, знайшов друзів.

Через якийсь час моє життя перевернулося. В один прекрасний день мені подзвонив нотаріус і сказав, що дід заповідав мені свій будинок. Взагалі то, я навіть не знав, що у мене є дід, але хоч би що там було, я став власником цілого будинку.

Я часто задавав собі питання, чому він так вчинив. Заповів будинок онукові, якого навіть ніколи не бачив. Якщо чесно, я навіть підозрював, що хтось зіграв зі мною злий жарт, однак з’ясувалося що це не так. Я подивився будинок, на щастя він розташовувався недалеко від міста.

Раптом несподівано, пролунав дзвінок від матері. Якимось чином вона дізналася про будинок, і запропонувала його продати, а гроші віддати їм, оскільки вони дуже потребують їх. Сестра народила двох дітей, і вони всі разом живуть з мамою. Тому мати запропонувала купити сестрі квартиру.

Я був здивований від її нахабства, адже все життя вона мене терпіти не могла, у неї навіть не було часу поговорити зі мною по телефону. І навіть зараз їй не цікаво, як у мене справи, вся розмова зводилася до того, що я повинен допомогти сестрі.

Я їй відмовив. Я не вважаю, що повинен допомагати людині, яка не звертала на мене уваги багато років. І після того, як я документально оформив на себе будинок, я його продав. Всі гроші вклав у бізнес, який своєю чергою приніс непоганий дохід, і купив новий, гарний будинок. Сестра і мати ще якийсь час надзвонювали, вмовляли, але як тільки зрозуміли, що це марно, одразу про мене забули.

Але тепер, я відчуваю себе по-справжньому щасливою і потрібною людиною. У мене є сім’я, яка мене любить і власний будинок.

Що ви думаєте з цього приводу? Чи правильно чоловік вчинив щодо своєї матері та сестри?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector