«Я йду до іншої. На квартиру не претендуй! ». Чоловік пішов до молодої дівчини, але життя їх розсудило

Часто розлучення закінчуються тим, що чоловіки залишаються без майна і грошей, а жінки отримують з цього максимальну вигоду. Однак ця історія абсолютно відрізняється.

Анна познайомилася з Антоном. Між ними зав’язалися стосунки. Згодом пара вирішила з’їхатися разом. Після цього вони прожили 5 років в цивільному шлюбі. За цей час пара встигла купити трикімнатну квартиру, яку Антон оформив на свою матір.

Гроші на нерухомість збирали разом, але більша частина все ж належала чоловікові. Він займав кращу посаду і заробляв значно більше, ніж жінка.

Після того, як Анна дізналася про вагітність, Антон все ж освідчився. Однак народження малюка негативно вплинуло на їхні стосунки. Чоловік почав пізно повертатися додому і постійно десь пропадати.

Усе закінчилося тим, що Антон поставив Анну перед фактом:

– У мене з’явилася інша. Ми розлучаємося, але на квартиру навіть не претендуй.

Жінка не могла повірити в те, що вона залишилася на вулиці з однорічним сином на руках, а чоловік проміняв її на молоду дівчину.

– Ти можеш переїхати в старий будинок, який мені дістався в спадок від бабки, – зрештою змилосердився Антон. – Або знімай кімнату в гуртожитку.

Батьків в Анни не було, тому вона зовсім не мала куди податися. Вирішила прийняти пропозицію чоловіка. Він переписав на колишню дружину дарчу і вона переїхала в старенький дерев’яний будинок. Батько не цікавився життям свого сина, але регулярно сплачував аліменти.

У селі Анна познайомилася з Геннадієм. Він мешкав неподалік, мав 5-річного сина і працював на птахофабриці. Його дружина померла під час пологів, тому довгий час чоловік був самотнім. Проте Анна настільки припала йому до душі, що він почав проявляти до неї знаки уваги. Зрештою між ними зав’язалися стосунки.

Геннадій був роботящим чоловіком і мав золоті руки. Він давно заощаджував гроші на будівництво власного дому, але раніше не бачив в цьому сенсу, поки не з’явилася Анна. Через декілька років на місці старого дерев’яного будинку стояв розкішний двоповерховий особняк, в якому жило щасливе подружжя.

Антон увесь цей час не згадував про свою колишню дружину з сином. Та згодом молода обраниця зрадила йому і вони розійшлися. Тоді у серці чоловіка спалахнули старі почуття до Анни. Він вирішив зустрітися з нею, тому поїхав у село. Проте яким було його здивування, коли на місці старого дому він побачив розкішний будинок.

Розлючений Антон лютував:

– Як це розуміти? Хто це такий? Що тут відбувається?

Однак він нічого не міг вдіяти. Ділянка офіційно належала Анні. Антон покинув сім’ю заради молодої коханки, але життя їх розсудило по справедливості.

А що ви думаєте про цю ситуацію? Чи заслужив Антон на такий кінець?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector