Чомусь багато молоді вважає, що бабця сидить і мріє, поки до неї привезуть юрбу дітлахів, яких вона має годувати, доглядати і прибирати за ними.
А якби і не так!
Я виховала своїх двох дітей сама. З чоловіком розлучилась, він лише крихітні аліменти виплачував, яких навіть на підгузки не вистачало. Свекруху змило, а мама моя допомагати через проблеми зі здоров’ям не могла. То ще я за нею дивилась.
Мені було дуже важко справлятись самій з цим всім. Та допомогти було нікому. Ні матеріально, ні фізично, ні морально.
Так вся моя молодість і спливла. За турботами і думками про дітей. Виростила. Дочка заміж вийшла, син з дівчиною живе.
Помітила за собою, що з кожним роком енергії стає все менше. Хочеться лежати, дивитись телевізор, читати книжку. Тишини хочеться. Спокою.
А донька майже щовихідних онуку до мене привозить. Я люблю свою онуку. Але часто до мене приходить така думка, що я не хочу її вже бачити.
Сама не своя від цього відчуття, але зробити нічого не можу.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Коли я дочці відмовляю, вона на мене ображається. Мовляв, погана я бабця. Невже це для мене не задоволення погратись з улюбленою і поки єдиною онукою? Ось таке вона мені говорить..
Так, внуки – це щастя. Але я, пробачте мені мій егоїзм, хіба не можна любити їх на відстані і не бути нянькою для них кожного тижня?
Днями я дізналась, що дівчина сина вагітна. Я дуже рада! Але як уявлю, що у перспективі тепер буде два онуки, то аж погано робиться.
Я отримую засудження за свою позицію. Але я втомилась. Я з 20 років живу для когось, ніколи не була сама. То чоловік, то діти, то догляд за мамою. Тепер, коли можна видихнути на мене намагаються повішати ще й онуків. Ну не хочу я вже цього.. Хочу спокою. Хіба так багато прошу. Скажіть, що я не одна така?
А у вас виникали такі думки?
Людина, яка постійно скаржиться і ниє, забирає твою життєву енергію! Убережи себе від виснаження…
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Чому чорніють кінчики листя у кімнатних рослин та стають сухими
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
Картопляна шкірка — це все, що потрібно для орхідей. Рецепт кращого добрива для пишного цвітіння
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
15 гірких істин про Скорпіона: грубо, але чесно
Вийшло дуже круто: люди відтворили дитячі фото
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
– Ні, він не безхатько. Справді працює в театрі, а ще запросив мене на виставу! Ти знаєш, я обов’язково прийду туди! Я вже декілька років не відвідувала театр
Я рада, що після всього, що я пережила, у мене прокинувся материнський інстинкт. Тепер мені хочеться віддавати своїй донечці всю свою любов
Відсутність відповіді – це теж відповідь, і дуже переконлива
Веселі жарти, які максимально піднімуть вам настрій
20 осіб, які стали професіоналами по «недолугості» і вражають своїми «подвигами»
Він вам не зраджує, якщо робить ці 12 речей
3 типи жінок, яких НЕ кидають
