Я щиро сподіваюся, що хлопець зрозуміє тяжкість чужої праці і виявить до неї повагу, а також щиро вдячна батькам за виховання

Згадався мені випадок, він напевно досить незначний, але після такого виховання я сподіваюся, що добрих батьків буде більше в нашому житті, ніж дивних створінь, які ставлять свою дитинку на чільне місце для усього світу.

У нас у дворі прибирає жінка-двірник. Жінка у віці і до того ж ще й інвалід – досить сильно кульгає. І ось одного разу вона змела свого головного осіннього «ворога» – листя в невеликі купки по всьому периметру ділянки, привезла тачку, на якій завжди стоїть велика коробка для збору цього самого листя. Зібрала в коробку пару купок, потім посиділа на лавці і кудись пішла. Десь через годину я вийшла на прогулянку з собакою і побачила, що всі купки розкидані знову по дворі, тачка перевернута, а біля тачки знаходилися декілька дітей, років 7-10 – один схопив мітлу і махав нею, розганяючи зібране листя, інший поцупив коробку і намагався на цій тачці покататися, третій бив коробку і вже пробив в ній дірку.

Я почала обурюватися, намагалася закликати їх до відповіді, до мене приєдналася сусідка, яка вийшла на балкон, але дітлахи, показавши нам язики, з реготом розбіглися. І тут жінка-двірник повернулася, побачила це неподобство і почала плакати. Як вона розповіла – забула прийняти таблетку і пішла додому, а тут ось таке. Мені було так шкода цю жінку, намагалася її заспокоїти як могла, пообіцяла після прогулянки з собакою вийти знову і допомогти їй. І тут я побачила, як до нас наближалася пара – чоловік з жінкою, які за руку вели одного з тих пацанів, що влаштували цей хаос. Виявляється живуть вони в будинку навпроти (переїхали недавно) і бачили сцену з моїм обуренням і свого сина, який кинув мітлу і помчали слідом за тією зграєю.

Батьки вибачилися перед двірником самі, змусили вибачитися сина, попросили у жінку ту саму мітлу і сиділи у дворі то тих пір, поки їх син не згріб все листя і не виніс його на смітник. Але і це ще не все. Цілий тиждень я спостерігала, як рано вранці виходив у двір цей пацан зі своїм віником, пакетом для сміття і наводив усілякий порядок. Навіть жінка-двірник вже говорила йому «Іди, дитинко, я на тебе не злюся, ти ж уже все зрозумів», але він мовчки прибирав, складав листя в мішок і тягнув його і так до тих пір, поки у дворі не ставало чисто. ..

Я щиро сподіваюся, що хлопець зрозуміє тяжкість чужої праці і виявить до неї повагу, а також щиро вдячна батькам за виховання …

Як ви вважаєте, хлопець заслужив на таке покарання від батьків?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector