Я так довго боролася із цвіллю у ванній кімнаті, а допоміг впоратися такий простий спосіб. Тепер ділюсь цим перевіреним рецептом з вами!

Мабуть, кожна господиня хоча б раз у житті мала справу із цвіллю. Найпопулярніші місця її виникнення – це кухня, ванна кімната і туалет. Річ у тому, що в цих місцях підвищений рівень вологості, а для цвілі це найкращі умови.

Чому виникає цвіль?

  • Підвищена вологість;
  • Мікротріщини в стінах;
  • Погана вентиляція;
  • Перепади температур;
  • Герметизація даху.

Причин виникнення цвілі є багато. А для того, щоб цвіль зникла назавжди, вам необхідно усунути причину її виникнення.

Звичайно, якщо цвіль вже є у вашому будинку, то з нею потрібно боротися негайно, тому що вона не лише погано виглядає, а й несе в собі велику шкоду для здоров’я. Саме тому, вам варто звернути увагу на наступні методи боротьби із цією проблемою.

Содовий ефект

Для початку, всі меблі та поверхні кімнати необхідно обробити содою та залишити на 40-50 хв. Потім, усе залити оцтом і залишити ще на 6-8 годин. Після цього, ретельно вимийте кімнату сумішшю води і прального порошку, а потім змийте мильний засіб теплою водою. Не забудьте добре просушити приміщення.

Недорогий метод

Також, із цвіллю допомагає боротися борна кислота та перекис водню. Змішуємо дві речовини у рівних пропорціях і обробляємо сумішшю усю кімнату. Але, вам варто знати, що перекис водню не можна використовувати для оброблення дерева та шпаклівки, оскільки ця речовина може їх зіпсувати. Після такої процедури, все необхідно промити гарячою водою. Не забудьте про рукавички!

Екстракт чайного дерева

Мабуть, усі знають, що екстракт чайного дерева – це чудовий засіб для боротьби із пліснявою. У співвідношення 2: 1 необхідно змішати екстракт чайного дерева з водою. Суміш заливаємо у пульверизатор і розпилюємо по усіх поверхнях кімнати. Такий засіб змивати не обов’язково, оскільки він не несе ніякої шкоди здоров’ю людини.

А вам знайома проблема цвілі? Як ви боролися?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector