Мене звуть Оксана, мені 54 роки. Я вирішила припинити спілкування з подругами і подала на розлучення. Чому? Зараз я поясню вам, чому в такому віці я наважилася на кардинальні зміни.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Я втомилася від зобов’язань. Мені хочеться бути вільною і незалежною. Діти, родичі, чоловік, знайомі, колеги постійно від мене чогось вимагають. Я приділяю багато часу їм, на себе не залишається жодної секунди. Подружки стали корисливими, вони ніколи мене не слухають, зате я повинна вислуховувати їхні порожні плітки.
У мене є тільки я, і тільки я можу про себе подбати, адже всім начхати. З роками до мене прийшло усвідомлення того, що легше жити, думаючи про себе, не беручи до серця чужі прохання і бажання.
Мені добре одній, мені не потрібна компанія. Мої однолітки говорять про те, що мене не цікавить. Чоловік приходить додому тільки поїсти і переодягнутися, він втомлюється, у нас різні інтереси і погляди на життя. Ми навіть не розмовляємо удвох.
Коли я вперше залишилася одна, я була вражена тим, наскільки мені добре на самоті. Я можу читати книги в тиші, можу дивитися серіали і ревіти, можу їсти те, що хочеться мені, а не чоловікові / дітям. Я не витрачаю свої ресурси на інших, знайшла внутрішню гармонію і частіше посміхаюся без приводу.
Я тепер не дратуюся через дрібниці і не витрачаю гроші на те, що здається мені непотрібним. Коли подруги кликали мене в кафе, я йшла через повагу, хоча знала, що домашня піца в мільйон разів для мене смачніша. Я звикла дбайливо ставитися до фінансів, тому витрачаю їх лише на важливі справи.
Чоловік мій – марнотрат ще той. Він купував різний мотлох, шкідливу їжу, балував непотрібними іграшками дітей. Я вічно переживала, у мене пропадав настрій, адже до зарплати було ще так далеко.
Моя колишня подруга спілкується з багатьма людьми і всіх вважає кращими друзями. Вона щодня розмовляє з ними по відеозв’язку, шле їм всякі картинки у вайбері і вітає з різними святами. Бачили б ви її обличчя після того, як вона кидає трубку – таких нещирих людей ще пошукати треба. Всі вважають її доброзичливою, але я знаю, що всередині вона порожня.
Я впевнена, що самотність – це прекрасно. В молоді роки хотілося гучних вечірок, купу друзів і веселощів, але після 50 років пріоритети змінюються. Я розумію, що час йде, тому хочу нарешті подбати про себе.
А ви поділяєте думку цієї жінки?
14 прийомів, які допоможуть вижити в смертельно небезпечній ситуації
Ось чому жінці насправді не потрібні шлюб і стосунки
Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Я довго жила з відчуттям, що ми з чоловіком ніби б’ємося головою об стіну. Працюємо обоє багато, втомлюємося страшенно, а толку ніби й немає. Жили ми вшестеро в одній квартирі: я, чоловік, син, мої батьки і бабуся.
Якби не важка хвороба чоловіка, я б ніколи знову не була щасливою…
Доля України: останнє пророцтво мольфара Нечая
До нас приїхала моя мама з села. Тільки ми з нею зайшли в квартиру, як чоловік мені каже – нехай теща їде до своїх родичів. Я зібрала свої речі і поїхала разом з мамою
У Ігорка злипалися очі. На дворі стояла ніч. Тато на кухні ходив туди-сюди. Мами досі не було
Чи вмієте Ви бути поруч зі справжнім чоловіком? Стаття, яка відкриває очі!
Чудова притча про заздрість. Прочитайте, у цих словах стільки мудрості!
Кіт, якого ви виберете, розповість дещо цікаве про ваше внутрішнє “я”!
5 речей, які не можна пробачати навіть своїм дітям
Ніколи не ігноруй ці 10 важливих символів уві сні …
Дивовижні рослини світу, про які вам не розкажуть на уроці біології
12 кращих комедій для жінок
Як правильно мити сухофрукти, щоб вимити консерванти
Як правильно сіяти петрушку навесні для відмінного врожаю
У молодої дівчини запекло у серці, бо відчувала, що щось не гоже в тому конверті. У ньому була звістка від Івана
