– Я знав, що твоя мама ефектна штучка. Але щоб настількиии! – заявив мій наречений. Після тої фрази моє життя перевернулось з ніг на голову!

Мене народила мама дуже рано, у віці 18 років. Я ніколи не бачила свого батька і в нашому житті постійно з’являлися різні чоловіки, хоча вони не залишалися з нами надовго. Я завжди мріяла мати справжнього тата і міцну родину, але для мами головне було мати корисного чоловіка з багатством.

Зараз мені 25 років, і всі мої друзі думають, що моя мама – моя старша сестра. Це не дивно, оскільки вона завжди займалася своєю зовнішністю, відвідувала салони краси і робила пластичні операції. “Молодість вимагає жертв”, – часто повторювала вона.

Рік тому я познайомилась з Володею, молодим і привабливим хлопцем. Крім того, він допоміг мені знайти хорошу роботу з високою зарплатнею. Мою маму хвилювало тільки одне – скільки він заробляє.

“Ти ж не хочеш прожити у бідності, чи так? Він повинен тебе утримувати!” – навчала мене мама.

Чесно кажучи, така корисливість мене дратувала. Мамі було байдуже до того, який характер у людини, головне – щоб у неї був грошовий мішок.

Після року стосунків Володя зробив мені пропозицію. На перший погляд, все було добре, але потім виникла проблема – знайомство з моєю матір’ю.

“Все-таки, ти моя майбутня дружина, і я повинен хоча б раз познайомитися зі своєю тещею”, – сказав він.

Я намагалася придумати усілякі виправдання: мама за кордоном, хвора, зайнята або просто не бажає зустрічатися. Але Володя наполягав, і я не знайшла виходу.

Я обрала нейтральну локацію – кафе біля нашого будинку. Моя мама, як завжди, була на висоті. Вона надягла найкращу сукню з декольте і прикрасила себе прикрасами. Вона вже замовила собі келих вина і ніби ненароком зацікавилася Володею. Але я звик до її поведінки. Вона не поводилася як мати, але як жінка, яка шукає наступну жертву для роману.

” – Я знав, що твоя мама ефектна штучка. Але щоб настількиии! “, – посміхався мій наречений. Я просто пожала плечима. Це було щось звичайне для неї.

На щастя, наша зустріч не тривала довго, оскільки мама мала нове побачення з новим кавалером. Її романтичні пригоди мене мало цікавили.

Проте після знайомства з моєю мамою Володя дуже змінився. Він почав багато часу проводити на роботі, навіть у вихідні дні відправлятися в офіс “у справах”. Конференції, зустрічі з партнерами, співбесіди, командировки – все це займало його увесь час. Я не втручалася у його роботу.

Того суботнього дня у нас були чудові плани. Я придбала квитки на прем’єру фільму і забронювала столик у кафе.

“Вибач, важливі справи, мені треба поїхати”, – сказав Володя і вибіг з кімнати.

Я вирішила, що не буду сумувати. Я відправилася до мами в гості. Можливо, вона захоче піти зі мною в кіно? Адже я не могла повернути квитки назад до каси.

Я стукнула в двері – ніхто не відкривав. Я подзвонила – вона не піднімала трубку. Але я чула, що хтось є вдома! Я ще раз натиснула на дзвінок і утримувала палець на кнопці кілька секунд.

“Хто тут хуліганить? Це ти…”, – на порозі стояв Володя.

Його сорочка була розшита, джинси без ременя. Було видно, що я застала його “на гарячому”. А ззаду стояла мама, яка швидко накидала халатик. Я розуміла, що відбувається. Але я не знала, що сказати. Здається, від побаченого я втратила мову.

Я не знаю, як я дісталася додому. Все було немов у тумані…

Звичайно, я скасувала весілля. Я зібрала свої речі і переїхала до подруги. Вона давно шукала собі сусідку для спільного проживання.

А з мамою я припинила будь-яке спілкування. Тепер вона – чужа людина для мене. Я навіть заблокувала її номер в телефонному списку. Я не хочу бачити її і не хочу чути її голосу.

Чи зробила я правильний вибір? Чи ви б дали другий шанс такій матері?

Viktoria
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector