Як би ретельно ви не планували свій тиждень, вихідні або місяць, в останній момент все одно все може піти не так, як би вам того хотілося

Як би ретельно ви не планували свій тиждень, вихідні або місяць, в останній момент все одно все може піти не так, як би вам того хотілося.

Іноді все змінюється на краще, іноді ні, але найчастіше результат один — смішна історія, яка стає сімейною байкою і переказується на кожному застіллі. Ми попросили наших читачів розповісти нам кілька таких і зібрали їх для вас, щоб і ви могли розповісти за столом веселу історію.

1. Був у мене період в житті, коли я працювала не покладаючи рук. З ранку до вечора на робочому місці, потім їхала в інший кінець міста до хворої бабусі, потім потрібно було повернутися додому, вигуляти собаку, вирішити свої якісь проблеми і так далі. І ось в черговий раз, виходячи від бабусі, я запитала себе «Чи закінчиться колись така рутина?». Мені хотілося, щоб доля подала мені знак, і вона це зробила. В цю секунду мені на телефон прийшло фото якогось ексгібіціоніста. Загалом, ось тобі, а не спокійне життя …

2. У мене поганий зір. Не настільки, щоб постійно носити окуляри, але на вулиці я легко можу не впізнати якогось знайомого, пропустити свою маршрутку. Якось увечері вийшов погуляти з собакою, відпустив її у своїх справах, сам чекаю біля під’їзду. Краєм ока помічаю, що з самого початку нашої прогулянки в стороні стоїть темна фігура в якомусь балахоні або щось типу того. Думаю, все, прийшов мій час. Докурив сигарету, потоптався на місці, а потім пішов в сторону «смерті». Виявилося, і не смерть зовсім, а звичайний килим, який хтось із сусідів ще не встиг забрати.

3. Начитавшись історій про шукачів скарбів і багатства, які вони знаходили, я вирішив теж легко розбагатіти і років в 5-6 відправився на пошуки скарбів на наш город. Перекопав половину, напевно, але особливо запам’ятався один прикрий момент. Бабуся, з добрими намірами, вирішила допомогти бідному внучку і вказала на місце, де її «прабаба» колись закопала скарб. Я копав там весь день, як проклятий. Увечері пішов трохи відпочити, перекусити, а потім дивлюся, а бабуся на це місце садить дерево. Сказала, що власні фрукти — найбільший скарб.

4. Їхали якось з чоловіків по дворах взимку. Вже вечір, темно, ліхтарів немає. Дорога, як завжди, «відмінна», та ще й під будинками йде теплотраса і кучугури снігу чергуються з голим асфальтом і ямами. В одній з таких ям ми потрапили, але ніхто з нас не звернув на це уваги. Через якийсь час довелося повертатися тими ж шляхами і я, згадуючи про яму, прошу чоловіка не гнати вперед, щоб не застрягти тут на всю ніч. Він посміхнувся, швидкості не скинув і тоді я, як аргумент, сказала, що такі ж розумники як він раніше вже посіяли тут бампер, вказуючи на один такий, що лежить збоку. Загалом, його це був бампер. Відразу загальмував і побіг по заметах забирати. Ніколи так не сміялася.

5. У дитинстві на кухні у нас були скляні двері в широкій рамі. Якось я випадково розбила скло. Батьки на наступний день засклили по новій, але через якийсь час вже моя сестра його розбила. Батьки вирішили деякий час почекати, поки ми трохи підростемо і потім вставити нове, коли вже не буде небезпеки, що хтось із нас розіб’є. Оскільки я була маленькою і худенькою, то я двері не відчиняла, а просто переступала через раму, що залишилася. Настав момент, коли ми «подорослішали» і батьки вставили скло, але тільки звичка переступати через раму у мене нікуди не поділася.

6. Живу на орендованій квартирі. Нещодавно переїхала в нову, тільки обжилася і вирішила покликати друзів в гості. Приготувала всяких ласощів і друг попросив зробити мої фірмові кекси. Думаю, не проблема. Сходила в магазин за продуктами, швидко зробила тісто, розклала все по формах, повертаюся до плити, а вона без духовки … Поїли кексиків.

7. У нас з чоловіком поганий зір, тому ми часто потрапляємо в казусні ситуації, але одна з них перевершила будь-які очікування. Ми були на морі, і оскільки там, як завжди, багато всяких іграшок і приколів, чоловік не втримався і купив лазерну указку. У перший же вечір ми вирушили на пляж для тестування продукту. Світили хвилин 20 по пляжу, а потім чоловік помітив якийсь дивний об’єкт в морі і вирішив перевірити, чи вистачить до нього світла. Наступні 15 хвилин він світив на цей об’єкт, який плавно переміщався уздовж берега. Потім цей об’єкт вийшов з води і дав чоловікові прочухана за те, що йому 15 хвилин світили в око. Сміялася до сліз і, можливо, тільки мій дикий сміх і врятував чоловіка.

Які смішні сімейні ситуації траплялися з вами?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: