Як борються зі стресом знаки Зодіаку?

Як боротися зі стресом? Астрологи звертають увагу на той факт, що характери у представників знаків Зодіаку абсолютно різні, а значить і способи купірування стресу в кожному конкретному випадку, будуть відрізнятися. Давайте дізнаємося, що говорить з цього приводу гороскоп.

Стрес давно став супутником життя сучасної людини. Постійний поспіх, підвищена відповідальність, недостача сну, переживання, сварки і суперечки – такий клубок негативних емоцій просто вибиває людину з колії, ставлячи її на межу нервового зриву. А якщо вчасно не виявити стрес і не почати з ним боротися, можна зіткнутися з важкими захворюваннями, такими як гіпертонія, стенокардія та інфаркт.

Давайте дізнаємося, що говорить з цього приводу гороскоп.

Овен

Запальність – характерна риса представників знаку Овен. Багатьох вона дратує, але ви будете ставитися до Овнів по-іншому, коли дізнаєтеся, що таким нехитрим способом вони «випускають пару», тобто справляються зі стресом. Дратуючись в одну мить, вони влаштовують грандіозний скандал – червоніють, кричать, розмахують рукам. Не дивно, що люди, що потрапили під гарячу руку Овна, самі відчувають колосальний стрес. Овен ж, буквально через 20 хвилин стає зовсім іншою людиною – спокійною, усміхненою і здивованою, чому всі навколо такі похмурі!

Щоб спалахи гніву, що допомагають впоратися зі стресом, не ускладнювали життя Овнам, їм слід поліпшити самовладання, використовую різні методики, такі як йога або дихальна гімнастика. Крім того, позбутися від стресу допомагають заняття екстремальними видами спорту.

Телець

Ці особистості накопичують переживання, і довгий час утримують їх усередині, не даючи їх вийти. Їх звичка аналізувати ситуацію, шукати причину проблеми і звинувачувати у всьому себе лише погіршує ситуацію. Тельці здатні довго витримувати моральну напругу, але якщо стрес не знайде виходу, він трансформується в хронічне захворювання або стане причиною глибокої депресії.

Щастить Тельцям, які можуть «поплакатися в жилетку» близькій людині, адже цим особистостям просто необхідний той, хто вислухає, зрозуміє і підтримає. А виливши душу, Тельці знову стануть впевненими в собі і упертим до неможливості. Крім того, цим людям потрібно частіше бувати на природі, купатися в озері, ходити босоніж по траві і збирати гриби.

Близнюки

Особистості даного знака найчастіше випробовують стрес від того, що хапаються за кілька справ одночасно і розриваються через неможливість довести їх до кінця. Таким особам психологи радять завести щоденник і планувати роботу на день. Це дозволить уникнути плутанини і захистити себе від стресових ситуацій.

Ще однією проблемою Близнюків є їх підвищена недовірливість і схильність до тривожних станів. Ці люди просто не вміють «відключати» мозок, тобто не можуть відпустити проблему, викинути її з голови і пустити все на самоплив. Особистостям даного знаку необхідно навчитися аналізувати свої страхи, виявляти причину тривожності і пояснювати самим собі, що нічого серйозного не сталося, а дрібні негаразди обов’язково вирішаться найближчим часом.

Рак

Раки – надзвичайно чутливі особистості з нестійкою психікою, яка не витримує поспіху, тиску і агресії з боку інших людей. Ці люди схильні роздувати навіть крихітну проблему до масштабів Всесвіту. Передбачається також, що на психіку Раків впливає Місяць, що є їх покровителем. Зіткнувшись зі стресом, Раки «закриваються» в собі, стаючи мовчазними і похмурими. Приставати з розпитуваннями або намагатися добивати Рака в такі моменти, собі дорожче. Він може дуже агресивно відповісти.

Представникам даного знака потрібно дати час, щоб заспокоїтися, переосмислити проблему і відпустити злість. До того ж для боротьби зі стресом їм необхідний релакс – тиха вечірня прогулянка, тепла банька або джакузі, чай з м’ятою і задушевна розмова на сторонню тему.

Лев

Леви представляються нам настільки самовпевненими і непохитними, що уявити, ніби ці особи можуть піддаватися стресу, просто неможливо. На ділі ж Леви не позбавлені звичайних, людських почуттів. До стресу їх приводять ситуації, в яких вони не можуть домогтися бажаного. Якщо перед Левом з’являється недосяжна мета або ситуація складається не на його користь, він дратується, часом і зовсім не контролюючи свої емоції. В такому стані Лев може зіпсувати свою репутацію і відносини з людьми, які йому небайдужі.

Кращий рецепт боротьби зі стресом і неконтрольованою агресією – терпимість і всепрощення. Для цього важливо більше аналізувати і навчитися ставити себе на місце опонента. А ще Левам варто ставитися до життя філософськи і частіше проявляти щедрість. Благородні вчинки і відповідні слова подяки за широку душу Лева – відмінний засіб проти стресу.

Діва

Діви схильні до самоїдства, а тому приводів для стресу у цих особистостей хоч відбавляй. У прагненні до ідеалу вони постійно знаходять недоліки: в собі, своїх близьких, оточуючих, роботі, і все це стає приводом для переживань і пригніченого стану. А до роздратованої Діви краще не підходити, адже одне необережне слово і на вас вивернуть цебер негативу.

Щоб прийти в себе, Діві потрібно побути на самоті. Запастися парою пляшок вина, сиром і шоколадом, томиком з любовним романом і теплим пледом. Буквально через добу Діва буде як раніше, ніжна і доброзичлива. А ще впоратися зі стресом їм допомагає прибирання. Чим брудніший будинок, тим щасливішою буде Діва, коли наведе ідеальний порядок.

Терези

Представники даного знака навіть в критичних ситуаціях намагаються робити вигляд, що нічого не сталося – мило посміхаються і навіть намагаються жартувати. Це їхня реакція на стрес і вона абсолютно згубна! Відомо, же що пригнічуючи негативні емоції можна спровокувати розвиток важких недуг. Якщо витримка Терезів закінчиться, і вони зірвуться, навколишні ризикують випробувати гнів, який можна порівняти з гнівом розлюченого Лева. А це може негативно відбитися на майбутніх відносинах.

Терезам потрібно зрозуміти, що не варто ховати власні емоції. Важливо делікатно відсторонити від себе людей, які провокують розвиток стресу, сказавши їм: «Сьогодні я хочу побути один!» або «Мені хочеться помовчати!». А захистивши себе від стресу, варто відправитися до води, наприклад, на берег річки або озера, або просто прийняти ванну. Вода – найкращий заспокійливий засіб для Терезів.

Скорпіон

Скорпіони лише на вигляд здаються такими сильними і непробивними. Насправді вони часто піддаються стресам, і в ці періоди починають шукати «жертву», яку просто знищують своєю отрутою. Не дивно, що у Скорпіона завжди багато ворогів і недоброзичливців. Все це результати стресів, які переживає ця людина.

Скорпіонам найкраще заспокоюватися на самоті. Займатися тим, що відволікає, наприклад, цікавий фільм або прогулянка по магазинах. До слова, приємна покупка швидко поверне цю людину в хороший настрій. Крім того, Скорпіонам корисно освоїти техніки релаксу, наприклад зайнятися йогою. Все це дозволить поліпшити самоконтроль і уникати ситуацій, що призводять до стресу.

Стрілець

Стрільці люблять накручувати себе через будь-які нісенітниці, що в підсумку і доводить їх до роздратованого, стресового стану. А з огляду на прямолінійність даного знака та його бажання говорити правду в лоб, конфлікти з оточуючими і наступні за ними стресові ситуації, трапляються у Стрільця регулярно. У гніві Стрілець страшний, і далеко не завжди контролює свої слова і дії.

Щоб мінімізувати стресові ситуації такій людині необхідно оточувати себе людьми чесними і такими ж прямолінійними. Це позбавить Стрільця від необхідності доносити гірку правду і вступати в конфлікти. А для того, щоб в душі у цієї людини оселилося умиротворення, Стрільцеві необхідно частіше міняти обстановку, спілкуватися з новими людьми і займатися цікавими проектами. Рутина і одноманітність згубні для цих людей.

Козеріг

Козероги – закриті особистості, які не звикли демонструвати свої емоції оточуючим. Зі стресовими ситуаціями вони чинять так само – проковтують невдоволення, образу, роздратування, і навіть зраду близької людини, не даючи у відповідь ніякої реакції. Вольових рис у цих людей хоч відбавляй, і багатьом з них запросто вдається придушити в собі стрес, але так чи інакше удари по нервовій системі досягають своєї мети і призводять Козерога до розвитку хронічних захворювань.

Негативні емоції не варто придушувати, але щоб позбутися від них Козерогу слід втомлювати себе. Наприклад, працівникам розумової сфери варто зайнятися будівництвом або відправитися в гори, щоб спустошити себе фізично. Якщо ж людина постійно відчуває фізичні навантаження, потрібно із зусиллям напружувати мозок. Крім того, Козерогам корисно давати волю позитивним емоціям. Для цього підійдуть різні дитячі розваги, наприклад, відвідування парку атракціонів.

Водолій

Водоліям легше інших знаків Зодіаку вдається переносити стрес, а все тому, що ці люди вміють мислити оригінально і з будь-якої ситуації знаходять вихід. До того ж вони люблять поговорити і завжди вихлюпують свої емоції в одкровеннях, не даючи їм накопичуватися. Однак і Водолії періодично піддаються стресу, особливо коли відчувають на собі тиск і вантаж відповідальності, або не можуть себе реалізувати.

Щоб впоратися зі стресом, Водолію потрібна дружня атмосфера, відпочинок в хорошій компанії і задушевна бесіда з близькою людиною, яка розуміє їх. Крім того, їм як повітря необхідна зміна обстановки, навіть якщо це службове відрядження. Інша місцевість, нові люди і враження, все це відволікає Водолія від гнітючих думок і дарує надію на краще.

Риби

Риби – дуже образливий знак, неймовірно чутливий до негативних слів і вчинків. Образливі слова ця людина приймає близько до серця, через що відчуває справжній стрес. А великий скандал зі звинуваченнями Риб може і зовсім увігнати цю людину в депресію. Крім того, стрес у Риб можуть викликати побутові питання, особливо ті з них, які важко вирішуються – оплата комунальних платежів, ремонт і навіть генеральне прибирання.

Щоб впоратися зі стресом, Рибам необхідна природа. Прогулянки по парку або лісі, рибалка або збирання грибів. Все це відмінно заспокоює представників даного знаку. А ще, найпозитивніші емоції у Риб викликає вода, а значить, в разі стресу прийміть розслаблюючу ванну або вирушайте в басейн, зберіться в баньку з друзями або просто погуляйте під дощем.

Бережіть себе!

Як ви справляєтеся зі стресом, які методи застосовуєте?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector