Як дізнатися характер людини по безладу в її будинку? Цікавий тест!

Про що говорить хаос в будинку?

Будь-яка людина, чоловік або жінка, має свої слабкості, підтримуючи чистоту і затишок в своєму будинку. Комусь лінь прибирати ліжко після сну, для когось розкидані всюди речі видаються творчим безладом, а хтось ненавидить мити посуд.

Насправді, це не так страшно, як може здатися гостю, який прийшов у Ваш будинок – так запевняють фахівці в сфері психології.

Про що говорить хаос в будинку?

Дослідники з’ясували: в тому, що у Вас вдома не все лежить на своїх місцях, немає нічого поганого. Набагато гірше, коли в будинку ідеальний порядок, а посуд стерильний. Це, за словами фахівців, нездорова ознака, можливо нервовий розлад.

Мало хто знає, що безлад може багато чого розповісти про характер господаря будинку.

Залишена на столі кавова чашка

Людина, що залишає на обідньому столі недопиту каву, характеризується як диктатор. Їй потрібно завжди все тримати під контролем – людей або ситуації.

Така людина:

  • все і завжди планує;
  • дуже вимоглива як до себе, так і до навколишніх;
  • сповнена амбіцій;
  • часто буває нетерплячою.

Безумовно, дана людина багато чого досягне, хоча жити з нею буде нелегко.

Брудний посуд

Якщо Ви не миєте посуд відразу після їжі, накопичуєте його в раковині, значить, Ви – дуже самолюбна особистість. Як правило, людина, яка не любить мити посуд, товариська, має безліч друзів.

Однак її легковажність нерідко кидає її в боргову яму. Слід частіше замислюватися про майбутнє.

Розкидані по підлозі шкарпетки

За словами дослідників, людина, що ховає ношені шкарпетки під ліжко, характеризується як запаслива – вона ні за що не витрачатиметься на всякі дрібниці, роблячи непотрібні покупки.

Це зовсім непогано – з подібних людей виходять відмінні сім’янини.

Незастелене ліжко

Прийнято вважати, що бардак на ліжку, одяг, який валяється по всіх кутках, є ознакою надзвичайної зайнятості господаря будинку. Він настільки втомлюється на роботі, що йому значно простіше не звертати уваги на домашній безлад, ніж, пересилюючи втому, прибирати.

Це не означає, що людина нечупара – у вільний від роботи час вона обов’язково прибере в своєму будинку. Також незастелене ліжко, розкидані речі можуть свідчити про те, що людина живе одна.

Брудні вікна, запилене підвіконня

Якщо у Вашому будинку брудні вікна, підвіконня давно не протиралися, скоріше за все, Ви часто сумуєте, у Вас бувають депресії, Ви відчуваєте себе самотньо. Крізь брудне вікно світло гірше проникає – можливо, Вам хочеться сховатися вдома від зовнішнього світу.

Людина, яка рідко миє вікна, має чималий потенціал. Можливо, вона досягне чималих висот у творчості, якщо зуміє пересилити свою тугу.

Сліди залишків їжі на ліжку

Багато з нас не проти пожувати щось в ліжку, втупившись у телевізор, працюючи напівлежачи на ноутбуці.

Нічого гідного осуду в цьому немає – просто любов до комфорту, іноді лінь, посувають нас до цього.

Розкидані сумки, пакети

Розкидані по будинку коробки з-під техніки, магазинні пакети, сумки символізують бажання людини щось змінити у своєму житті.

Мрії про краще майбутнє, очікування дива – це добре, однак у такої людини вони, як правило, мріями і залишаються.

Бруд в туалеті

Можливо, у таких людей є якісь приховані образи, минулі розчарування, травми. Все залишилося в минулому, але не для даної людини – для неї це важкий тягар. Спогади про негативне минуле не дають їй спокою.

Неприбраний будинок – не привід вважати людину нечупарою. Можливо, на це є певні причини. Однак це не означає, що прибирати не потрібно зовсім – Ви ж не хочете зарости брудом по самі вуха?

Але і ідеальний порядок не характеризує людину як ідеальну.

Все добре до певних меж.

Ви любите ідеальний порядок вдома?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector