Як кішка зізнається у любові – 15 ознак

Ніхто не буде заперечувати, що кішки – дивовижні істоти. Змовчать навіть ті, що без тями від собак. Вони не тільки милі та грайливі. Часом ці потішні домашні улюбленці можуть не на жарт здивувати. Коти можуть поводитись настільки дивно та непередбачувано, що їхні господарі починають вірити – пухнастики намагаються щось сказати. Але що? До вашої уваги – 15 ознак того, що кішка прагне продемонструвати свою любов до людини.

1 – Жування ваших кінцівок

Без жодних сумнівів, таким займався кожен пухнастик. Коли його господар витягує руку, що попестити, кіт різко пробуджується та починає покусувати його пальці.

Такий жест уваги з боку вашого домашнього улюбленця свідчить про те, що він вас любить та хоче віддячити за проявлену вами турботу.

2 – Вилизування

Нерідко кішки помічають, що господарі стежать за ними під час вилизування. Пам’ятаєте цей здивований погляд? Мовляв: “Ой, ти теж хочеш?”. Незадовго після коти із задоволенням починають вилизувати і вас.

І ця поведінка – аж ніяк не черговий напад з боку кота. Це прояв любові. Таким чином, кішки немов позначають територію своєю слиною.

3 – Гучне муркотіння

Тихим муркотінням нікого не здивуєш. А як щодо гучного?

Вражає, але кішки не мурчать між собою. Ці “вокальні концерти” вони виконують винятково для людей. Наступного разу, коли ви почуєте, що ваш домашній улюбленець муркотить – будьте певні, що ви йому подобаєтесь.

4 – Тупотіння на вашому обличчі (грудях чи інших місцях)

Кошенята роблять подібне, щоб їхня мама давала їм молоко. Дорослі коти таким чином демонструють, що почувають себе у безпеці.

5 – Заворожуючий погляд

Ніколи у вас не виникало такого відчуття, ніби ваш же кіт стежить за вами?

Тварини намагаються встановити зоровий контакт тільки з тими, кому вони довіряють. Кішки не виняток. Поділіться своєю любов’ю у відповідь – кліпніть вашому улюбленцю.

6 – Бодання

Господар зайнятий своїми справами? Не проблема. Кішка завжди знає, як привернути увагу.

А от якщо справа доходить до бодання, будьте певні – кішка хоче зробити вам комплімент.

7 – Спроби проникнути у вашу кімнату

Коти не можуть прожити ні хвилини без тих, кого вони люблять. Тож, якщо вирішили прихистити милого пухнастика у власній оселі – будьте готові відмовитись від особистого простору.

8 – Пухнаста попа

Інколи коти проявляють свою любов аж надто відвертим чином. Вони намагаються підставити свій пухнастий зад якомога ближче до вашого обличчя. На “мові котів” це свідчить про любов та довіру.

9 – Окупація вашого комп’ютера

Не зручністю єдиною керуються коти, коли вирішують окупувати ваш комп’ютер.

Ці пухнастики обожнюють увагу. Відтак, подібним способом намагаються вкотре промовити до свого господаря: “Дивись, я теж важливий!”.

10 – Проникнення у ванну

Навіть коли ви і справді хочете побути у цілковитій самотності, ваша кішка несамовито шкребеться об двері ванної кімнати.

По-перше, так домашні улюбленці висловлюють свої світлі почуття. По-друге, вони ненавидять закриті двері.

11 – Знищення ваших улюблених меблів

Під час точіння нігтів коти виділять особливий фермент, що позначає їхню територію. Таким чином, ця дія стає одинадцятим способом котів проявляти свою любов до людей.

Також слід звернути увагу, що найчастіше кішки відпочивають на улюблених місцях господарів.

12 – Обійми

Після довгої розлуки, кішка завжди демонструє господарю, як сильно вона за ним сумувала.

І робить це вона доволі таки типовим способом – обіймаючи ваші ноги.

13 – “Подарунки” на порозі

Побачити мертвого щура на порозі – не найкращий початок робочого дня. Не поспішайте сварити свого улюбленця. Адже він хотів зробити для вас подарунок!

14 – Спроби перешкодити вам шлях

Нерідко кішки розлягаються у дивних гімнастичних позах, щоб вам було складніше пройти.

Насправді, коти демонструють свій животик лише тим, кому довіряють.

15 – Сон ніколи не бував солодшим

Коти почуваються вразливими, коли сплять. Тому для них не знайти кращого місця для сну, аніж ваше тіло.

А що робить ваш котик, щоб висловити свої почуття? Діліться цікавим у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector