Як кожен знак Зодіаку справляється з депресією?

Астрологія – дуже складна наука, яка, безумовно, може виявити дуже глибокі візерунки психіки. Аналізуючи кожен з 12 знаків Зодіаку, можна пролити світло на деякі аспекти.

Овен

Овни рідко впадають в депресію. Вони жадають активності і пригод. Ліки для цього знака полягають в тому, щоб стати більш активними і зануритися в нові пригоди, де представники цього знаку зможуть отримати велику дозу адреналіну.

Телець

Цей знак зазвичай володіє рівним темпераментом, який коливається трохи вище рівня депресії. Цих людей складно схвилювати. Якщо вони впадають в депресію, то є кілька способів вийти з неї: смачна їжа, ванна, що-небудь приємне-тактильне.

Близнюки

Цей легкий повітряний знак рідко можна придушити. Нудьга – їх прокляття. У них так багато нових відкриттів, що їм досить посумувати пару хвилин і депресія пройде. Близнюкам важко увійти в контакт з більш глибокими почуттями – це просто не їх природа. Вони одержимі тим, як працює розум, і зазвичай можуть зрозуміти, що їх турбує. Головне, що вони повинні зробити – це не тікати від своїх образ і не ухилятися від них. Їм варто зупинитися, зітхнути і звернутися за допомогою до музики.

Рак

Це найпримхливіший з усіх знаків. Рак дуже схильний до депресії. В основному це відбувається тому, що вони часто відчувають, що «їх ніхто не любить». Часто Раки просто не відчувають, що можуть впоратися з труднощами життя в поодинці. Вони повинні зрозуміти, що можуть впоратися з труднощами, інакше депресія може тривати довго. Звичайно, найкращі ліки – оточити себе сім’єю і підтримкою. Головне, чого Рак повинен уникати, – це нудьга і очікування того, що інші прочитають їх думки.

Лев

Лев – це знак, який майже ніколи не впадає в депресію, але не дозволяйте цьому обдурити вас. Перебуваючи під владою вогняного Сонця, вони зазвичай досить оптимістичні. Проте, вони вміють приховувати свій біль; особливо від самих себе. Пам’ятайте, всередині кожного Лева є попередник – Рак. Лев намагається залишатися в піднесеному настрої і поводитися так, як ніби все в порядку. Але це не завжди так – тому Леви можуть заподіяти собі багато страждань, просто тому, що не хочуть, щоб хтось знав, що вони можуть зіткнутися з негативними емоціями. Їхні проблеми приходять, коли вони на самоті.

Діва

Діва дуже рідко впадає в депресію. Депресія сприймається як слабкість, яку можна виправити, тільки піднявшись з ніг і повернувшись до роботи. Бути продуктивним – рішення всіх проблем!

Терези

Дивно, але цей сильний повітряний знак рідко буває пригнічений. Спілкування з друзями або участь в громадських заходах є для них путівкою з депресії. В цілому, Терези не йдуть “глибоко в себе”, тому вони рідше страждають від депресії. Повітряні знаки живуть в думках. Покупки і оточення красою і гармонією можуть забезпечити тимчасове поліпшення настрою. Ключем до того, щоб позбутися від смутку є саморозвиток у всіх напрямках.

Скорпіон

Скорпіон може бути одним з найбільш пригнічених знаків зодіаку. Занадто часто вони відчувають смуток просто тому, що їх відносини втратили свій блиск. Скорпіон і Терези приділяють занадто багато уваги своїм відчуттям, але в цьому їх сутність. Пам’ятайте, що вони належать до водних знаків, а це значить, що їх робота – справлятися з емоціями. Рано чи пізно вони можуть викликати силу волі для подолання депресії, якщо вони дійсно цього хочуть.

Стрілець

Без сумніву, це найоптимістичніший знак зодіаку. Звичайно, вони можуть впасти в депресію, як і всі інші, але в цілому мінлива вогненна природа змушує їх забути про смуток. Їх робота полягає в тому, щоб бути оптимістичними і підбадьорювати всіх навколишніх. Їх веселий настрій – одна з причин, по якій люди люблять бути поруч з ними. Вони змушують всіх інших світитися!

Козеріг

Давайте розберемося з найбільш пригніченим знаком зодіаку. Керований серйозним Сатурном, Козеріг зазвичай не надто далеко йде від депресивного стану. Вони часто не бачать виходу з нав’язаної темряви. Козеріг бажає і може взяти на себе відповідальність за інших; і зазвичай це відбувається через те, що він не довіряє іншим робити те, що вони повинні. Відпустіть ситуацію, дозвольте речам статися і довіртеся навколишнім.

Водолій

Рідко можна застати Водолія в стані депресії. Знову ж таки, ми бачимо природу нерухомого повітря, що підтримує їх в піднесеному настрої і зацікавленого практично у всьому і всіх. Їм майже ніколи не буває нудно. Це дуже просунутий і розвинений знак. Депресія іноді приходить до них, оскільки вони зазвичай відчувають себе неправильно зрозумілими. Дивно, але вони можуть відчувати себе інопланетянами на своїй планеті.

Риби

Мало які знаки можуть страждати в тиші так, як Риби. З усім тим, вони дійсно не хочуть влаштовувати сцени, не бажаючи, щоб хтось ще відчував себе погано. Риби просто не можуть цього винести, коли інші відчувають себе погано, тому що вони, по суті, дуже жертвують собою. Зазвичай їх депресія викликана тим, що вони не будуть боротися за свої власні права, оскільки вони відчувають вроджений потяг до мучеництва або жертви. Вони повинні боротися з почуттям жертви. Ключем до того, щоб залишатися щасливими – не намагатися врятувати світ. Вони тут, щоб виконувати волю Бога, а не всіх інших.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector