Як легко відрізнити натуральний мед від цукрового фальсифікату

Мед – популярний продукт на полицях магазинів. Його можна зустріти майже всюди. Але при такій великій варіації вибору, знайти справді натуральний бджолиний мед дуже складно. Якщо у вас немає перевірених продавців, то ми пропонуємо вам скористатися цими 4 простими способами перевірки меду на натуральність, щоб не потрапити до шахраїв.

  1. Консистенція.

Натуральний мед містить не більше 17-20% води. Це густий сироп, який при переливанні формує гірку. Натуральному меду потрібен час, щоб рівномірно розлитися по банці. Тому, якщо мед надто рідкий, то це підробка. Натуральний мед тягнеться смужкою, а розведений – капає. Мутність на дні також ознака фальшивого продукту. Піна – ознака того, що мед ще не дозрів, або вже заграє.

 

  1. Смак.

На смак відрізнити натуральний продукт від фальшивого також не важко. Просто спробуйте ложку. Якщо в горлі трохи дере, а смак залишає відчуття легкої терпкості, то це натуральний мед. Відчуття кислинки означає, що продукт ще не дозрів, або вже псується.

  1. Аромат.

Тут все дуже просто. Натуральний мед має легкий аромат. Він нагадує квіткові запахи. А фальшивий продукт пахне інтенсивно і разюче. Він нього несе нав’язливим запахом карамелі.

 

  1. Механічна перевірка.

Є один простий спосіб перевірити натуральність меду, яким користуються кулінари. Вони кладуть ложку в банку з медом і прокручують її. Якщо мед накручується спіраллю – він натуральний. А якщо просто стікає – підробка.

А як ви перевіряєте мед на натуральність?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector