Як ми блокуємо власний успіх і процвітання

Ми вміємо віддавати, але так і не навчилися приймати все те, що приходить до нас. Навіть коли нам кажуть «Спасибі», у відповідь ми промовляємо – «Немає за що».

Існує одна перешкода, через яку до багатьох з нас не може дійти успіх і процвітання (причому майже у всіх сферах життя)! Що ж це за перешкода?

Моя відповідь: закрите серце!

Що це означає?

Просто на рівні підсвідомості людина відмовляється отримувати ті чи інші блага. Наведу простий приклад. Припустимо, ви купили комусь подарунок. Ви просто хочете зробити щось приємне, без будь-яких прихованих намірів.

Деякі люди візьмуть подарунок і щиро подякують за нього. У більшості випадків, все по-іншому. Ви чуєте щось на кшталт: «Спасибі, але … Навіщо? Не варто було витрачати гроші!» Що ж виходить? Ви робите людині добро, а вона м’яко відповідає вам: «Спасибі, але не потрібно було цього робити».

В тому і вся проблема. Ми вміємо віддавати, але так і не навчилися приймати все те, що приходить до нас. Навіть коли нам кажуть: «Спасибі», у відповідь ми промовляємо: «Немає за що».

Ви отримуєте саме те, що випромінюєте самі. І якщо не вмієте приймати прості подарунки, то як же ви зможете прийняти дари, які підготувала для вас Доля?

Почніть приймати все погане і хороше, що приходить у ваше життя! Почніть вже сьогодні! Відкрийте своє серце! Приймайте подарунки і знаки уваги.

Поступайтеся місцем кому-небудь в автобусі. Просто посміхніться і запропонуйте людині зайняти ваше місце. Коли віддають щось вам, скажіть про себе: «Нехай це піде мені на благо».

Відсьогодні забудьте фрази на кшталт: «Немає за що», «Не варто було» і «Навіщо ти так багато витратив (-а)». І, беручи подарунки, завжди говорите: «Дякую». Тільки подяку і тільки прийняття!

Чим більше відкрите ваше серце, тим більше енергії подяки ви привнесете в цей світ. Вона створить у вашому житті справжнісінькі чудеса! Ви станете магнітом, який притягне нові можливості і удачу у всіх починаннях.

Найголовніше – дякуйте Богові. Дякуйте йому за кожен прожитий день, за кожен новий шанс, за кожен момент щастя і за кожен дар. Дякуйте йому за життя, за кожен вдих і за можливість відчувати, віддавати і отримувати.

Цей простий трюк відкриє перед вами безліч дверей. У вашу життя прийде достаток!

P. S. Хтось сказав вам «Спасибі»? Дайте відповідь з посмішкою – «Будь ласка!»

Ви часто дякуєте людям?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector