Як миритися після сварки з чоловіками різних знаків Зодіаку!

У людей часто трапляються конфліктні ситуації. Для того, щоб помиритися, потрібно знати спеціальний підхід до партнера. Ось що з цього приводу кажуть астрологи:

Овен

Овни рідко ображаються. Однак якщо таке стається, то причина справді поважна. Та все можна владнати, якщо ви переконаєте Овна у своїй вірності та надійності. Вони цінують людей, на яких можна покластися.

Телець

Якщо ви образили Тельця, то не очікуйте на швидке прощення. Щоб налагодити стосунки доведеться добре постаратися. Шлях до примирення буде довгим і тернистим, тому наберіться терпіння. До Тельців потрібно ставитися з розумінням і діяти поступливо. 

Близнюки

Сварка з Близнюками повна гніву та агресії. Інколи навіть не хочеться з ними миритися. Однак якщо діяти виважено, то у вас вийде все владнати. Близнюки не люблять, коли на них тиснуть, тому краще їх не чіпайте, коли вони не в настрої. Робіть кроки назустріч лише тоді, коли представники цього знаку Зодіаку йдуть на контакт.

Рак

Раки довго звикають до людей, тому після кожної сварки відновлення стосунків буде займати тривалий проміжок часу. Головне не спішіть і дайте цьому знаку Зодіаку час на те, щоб обдумати всі обставини і почати знову вам довіряти. 

Лев

Леви звикли спалювати усі мости одразу після першої ж сварки. Та це не означає, що вони насправді готові викинути вас зі свого життя. Однак для того, щоб помиритися, вам доведеться добре постаратися. Подумайте, які у вас є спільні інтереси, бо саме вони можуть вам у цій ситуації допомогти. 

Діва

Діви завжди намагаються уникати сварок, тому будь-яке непорозуміння – це ваша вина. Для того, щоб помиритися, вам слід визнати свою провину і показати, що ви готові до змін. Тоді Діва зрозуміє, що висновки зроблені і така ситуація більше не повториться. 

Терези

Терези звикли планувати усе своє життя, тому для примирення у них також складений план дій. Вам лише залишається його з’ясувати. Для цього спробуйте щиро поговорити. Для представників цього знаку Зодіаку дуже важливо, щоб їм робили кроки назустріч. 

Скорпіон

Скорпіони здатні розгніватися через найменші дрібниці. Через запальний характер, з ними краще миритися тоді, коли вони трохи охолонуть. Наприклад, наступного дня. Спільно дійдіть до консенсусу і взаєморозуміння. 

Стрілець

Стрільці рідко сваряться і майже завжди усе пробачають. Однак це до певного часу. Та якщо вони розходяться зі своїми партнерами, то потрібно докласти зусиль для примирення. Швидше за все Стрілець повернеться. 

Козерог

Козероги звикли одразу прощатися з людиною після першого ж непорозуміння. Якщо зі Стрільцями можливо помиритися, то за Козерогами бігати марно. Ви можете виправити ситуацію лише якщо змінитеся і покажете, що ваше життя і без цієї людини чудове. Можливо тоді Козеріг повернеться, якщо у нього є почуття. 

Водолій

Щоб помиритися з Водолієм, вам потрібно перекрити увесь негатив великою кількість позитиву. Однак представники цього знаку Зодіаку надовго запам’ятовують усі образи. 

Риби

Під час сварок і непорозумінь Риби хочуть побути наодинці з собою, щоб все добре обдумати. Дайте їм простір і займіться своїми справами. Потім поступово запитуйте, як у Риб справи, переконуючи, що у вашому житті все гаразд. Суміш турботи і відстороненості зробить своє діло. 

А як ви йдете на примирення?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector