Як не можна наносити тональний крем після 40 років: помилки, які додають вік

Привіт!  Я хочу розповісти про помилки, які сама часто допускала при нанесенні тонального крему. Через це моя шкіра здавалася старшою, а всі недоліки лише підкреслюватися.

Неправильний тон тонального крему

Часто кажуть, що засмага на обличчі візуально старить його. Через це жінки намагаються висвітлювати тон свого лиця світлими тональними основами. Адже основне виглядати молодо, а все інше – не має значення.

Але люди не дивляться лише на наше лице. Вони оцінюють увесь наш образ. І коли руки та шия виглядають набагато темнішими, ніж обличчя, то це зовсім не додає нам краси. Більш того, такий контраст виглядає хворобливо.

Не рекомендується кардинально змінювати тон шкіри: не зловживайте світлими тонами, якщо у вас смугла шкіра, або темними, якщо у вас бліде обличчя. Підберіть свій тон крему.

У кожної людини є своя кольорова гамма. Це означає, що природа намагається віднайти в кожному з нас гармонію барв між тоном шкіри, кольором волосся та очей і відтінком губ. Якщо кардинально змінити один з кольорів, гармонія може порушитись.

Тональний крем не повинен впливати на вашу кольорову гаму. Його має бути зовсім не помітно. Основна функція тонального крему – приховати недоліки. Виберіть той відтінок, який найбільше подібний до тону вашого обличчя. Так краще, правда?

Нехтування праймером

Наша шкіра з часом втрачає свою пружність та гладкість. Розширяються пори, з’являються зможи. Тональний крем інколи надто акцентує на цих проблемах. Тоді на допомогу приходить праймер.  

Я раніше чула про основу під макіяж, але вважала, що це просто маркетингові пастки. Все ж одного разу вирішила спробувати, бо тональний крем надто сильно почав виділяти всі нерівності обличчя. Тепер я розумію в чому переваги праймера і раджу кожній жінці, яка так само скептично ставиться до цього косметичного засобу, все ж спробувати нанести його під макіяж.

І ви зразу побачите результат. По-перше, тональний крем наноситься набагато легше. По-друге, недоліки справді стають менш помітними. А, відповідно, лице виглядає молодше. По-третє, шкіра зволожена і захищена від агресивного середовища.

Використання сухого спонжу 

Нанесення руками актуальне до 30 років. У більш зрілому віці потрібно використовувати б’юті-блендер або пензель, щоб максимально акуратно покрити проблемні ділянки шкіри. Якщо ви користуєтесь спонжем, то чи впевнені, що правильно?

Я лише недавно дізналася, що б’юті-блендер мусить бути вологим, коли ви наносите ним тональний крем. Саме так він здатний рівномірно покрити шкіру косметикою і не забитися в зморшках. Більш того, волога зі спонжа надасть лицю сяйва.

Намочити б’юті-блендер потрібно повністю під проточною водою так, щоб він був вологим зсередини. Потім добряче відіжміть його. Просто скропити поверхню спонжа водою – не достатньо.

Неправильні рухи при нанесенні макіяжу

Як ви наносите тональний крем? Зверху вниз? Припиніть так робити. Через таке нанесення тональної основи, ви отримаєте ефект втомленого лиця.

Крем потрібно злегка забивати спонжем, рухаючись знизу вверх. Так шкіра виглядатиме свіжою та гладкою.

Б’юті-блендер у формі яйця потрібно застосовувати гострим кінцем. А тупий використовувати лише для розташування у важкодоступних місцях, наприклад, на крилах носа.

Ви дізналися щось нове з цієї статті?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector