Як перестати залежати від думок інших людей? 15 способів викинути з голови непотрібний негатив!

Чи бувало у вас таке, що неприємна ситуація ніяк не звільнить ваші думки?

Що то було? Вас образили? Про вас пліткували? Вас обдурили? Посміялись з вас?

Одна й та ж думка може існувати в нашому мозку години, дні, місяці і навіть роки!

То як нарешті звільнитись від цих негативних думок, які тягнуть нас на дно? Як звільнитись від залежності думки інших, зовсім чужих, непомітних перехожих? Чому ті думки повторюються й повторюються?

Більшість з нас розуміє, що циклічність думок, ще й негативних, сильно впливає на нашу реальність. Вчені навіть вияснили: якщо ваш мозок постійно думає, то він нещасливий і нездоровий.

Чим більше ми завантажуємо мозок думками про проблеми на роботі, в колективі, в навчанні, з друзями чи бойфрендами, тим більше мозок схиляється до депресії. Саме думки впливають на розвиток більшості частих захворювань.

Почуття — це як атракціон. Ви хотіли, погодились. Та минуло трохи часу і зараз вас нудить. Але вийти просто так не можна.

Свідомі люди борються з токсинами: правильна їжа, прогулянки в парку, екологічні засоби гігієни… А як щодо токсинів у мозку?

Пропонуємо вашій увазі 15 простих, але дуже важливих вправ, які звільнять ваш мозок!

1. Менше слів, більше часу.

Чудова порада. Не картайте себе негативом, заспокойтесь і перечекайте ту внутрішню негоду. А зводом вам полегшає, та й говорити вже не буде, що. Негатив іде сам.і.

2. Почекайте і подивіться, що буде далі.

Спостерігати — завжди крутий хід. Якщо хочеться реагувати на ситуацію жорстко, але ви навіть на 100% не тямите, що там відбувається, то не варто пхати носа. Зачекайте, проаналізуйте. Ні, пізно не буде. Буде мудріше і спокійніше, менш емоційно.

3. Не шукайте винних.

Найлегший спосіб g звинуватити когось у своїх бідах. Бо ж не треба визнавати, що ти сам невдаха, не зміг, не схотів, полінувався чи ще щось. Навчіться брати відповідальність за свої вчинки та їхні наслідки на себе.

4. Не будьте залежними від чужого настрою. У вас є свій.

Тут все зрозуміло.

5. Спочатку вирішіть найважливіше.

Норман Фішер вважає, що в будь-якій ситуації найбільший наш ворог та проблема — це наш гнів. І поки ми не зможемо його опанувати, то нічого не вийде. Про стосунки з людьми взагалі не має йти мова, якщо ви не можете дати собі раду із гнівом. Терпіть, чекайте, медитуйте, читайте, вчіться. Тренуйтесь.

6. Гнів – це зморшка розуму.

Гнів осліплює, і ви не бачите навіть найбільш очевидних речей. Хочете логіки та світлого розуму? Припиніть злитись.

7. Не намагайтеся зрозуміти інших.

Поміняйтесь місцями. Якби якась людина намагалась прочитати ваші думки, наміри, бажання, виправдати вас чи просто знайти причину вашого вчинку, то чи вдалось би їй це. Якщо й так, то дуже рідко, правда ж?

То нащо уявляти, що там в головах інших людей? Подбайте про свою голову.

8. Ваші думки – це не факти.

Так-так, приземлимось трохи. Якщо вам щось спало на думку, то це не варто сприймати за істину.

Емоції власні ми відчуваємо добре, а вони дуже впливають на холодні думки.

Буддисти кажуть, що думки та емоції треба сприймати як реальність, але не як щирість.

9. Як це допоможе вашому розвитку?

Гнів та образи, засудження та сердитість — усе це тільки множить наші страждання, бо ми постійно думаємо про це. Страждання — це не подія, а сума події та нашої реакції. Задумайтесь.

А коли ви намагаєтесь зрозуміти причину такої вашої реакції, то отримуєте шанс на вдосконалення. Розвиток на продовженні шляху, а не на одному місці.

10. Ніколи не виганяйте нікого зі свого серця, навіть себе самого.

Не змушуйте себе це робити. Не треба.

11. Ви не можете повернутись на кілька років назад

Нащо думати проте, що вже зроблено? Про те, що не зміниться? про те, що давно забуте? Подбайте про себе теперішнього, про майбутнє, яке залежить від кожної теперішньої миті. А от на минуле не вплине нічого. Ви ж це знаєте, то чого далі так робите?

12. Пробачайте заради себе.

Не будьте вірними власним стражданням. Якщо ви не пробачаєте людині, то зациклюєтесь на чомусь одному, воно ще  й негативне. А коли кажете собі: “Трапилось, образливо, буває. Але воно не змінить мого життя”, то ви обираєте шлях вперед.

13. Перейдіть в інший уявний простір.

Психологиня Тріш Магьярі вчить медитувати на сильні образи, які, як показують дослідження, усувають стресові думки. Ось, що треба робити: уявіть, що ви лежите на пляжі, а навколо вам усе пливе морем, ваші думки в тому числі.

14. Випромінюйте любов і добро.

Ванда Лассетер-Ланді пропонує такий спосіб звільнитись від людини, яка сидить в думках постійно: «Уявіть собі, що посилаєте їй прекрасну кулю білого світла. Помістіть її в цю кулю світла. Оточіть, укутайте її світлом і тримайте, поки ваш гнів не згасне».

15. Зробіть перерву на 90 секунд.

Лише півтори хвилини згодиться для того, щоб емоції оновились і знайшли новий берег. Просто дихайте спокійно та глибоко, ось побачите, думки очистяться.

А що вам допомагає зосередитись і заспокоїти мозок?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector