Як позбутися мурах в теплиці за допомогою домашніх засобів?

Мурах можна сміливо ставити в один ряд разом зі шкідниками, які знищують наш урожай. Річ у тім, що мурахи можуть пошкоджувати кореневу систему рослин, а також окислювати ґрунти. Взагалі, мурахи можуть навіть сприяти поширенню тлі.

Позбутися мурах у теплиці можна дуже просто. Для цього вам не потрібно купувати спеціальні засоби, тому що все потрібне вже є на вашій кухні.

Як позбутися мурах за допомогою соди?

Сода – це справжня цінність для усіх господинь, тому що використовувати її можна і для прибирання, і для приготування страв, і для збереження урожаю. Мало кому відомо, та соду можна використовувати навіть для боротьби з мурахами. 

Вам необхідно просто посипати проблемну ділянку содою та полити окропом. За декілька днів від мурах не буде й сліду. Не варто переживати, сода ніяк не вплине на якість ґрунту та ріст рослин.

Борна кислота

Про борну кислоту відомо вже більше і господарі часто використовують її аби боротися з різними комахами. Та ви маєте знати, що борна кислота у чистому вигляді не буде надто ефективною, тому що мурахи навіть не звернуть на неї уваги.

Аби приготувати більш ефективний засіб, вам необхідно змішати 10 г борної кислоти та 100 г борошна. Все добре перемішуємо та посипаємо уражену ділянку.

Якщо ж бажаєте приготувати рідку приманку, просто змішайте борну кислоту з цукром та розведіть у воді. Потім, просто розлийте суміш у контейнери та поставте у теплиці.

Пряності

Не обов’язково вбивати мурах, аби врятувати свій урожай. Ці маленькі комахи просто терпіти не можуть різких запахів, тому вам варто просто огородити ділянку різними пряностями.

Можна посіяти петрушку, кріп, базилік та м’яту. Тоді мурахи будуть обходити вашу теплицю і навіть не подумають будувати там своє житло. 

Також, мурахи дуже не люблять запаху полину та лаванди. 

А як ви боретеся з мурахами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector