Як правильно пересаджувати Півонії, та як за ними доглядати

Чомусь, моє дитинство у мене асоціюється з півоніями. Їхній ніжний аромат прекрасний, адже вони починають зацвітати часто ще й у травні, а перестають цвісти восени. Також, їхня перевага у тому, що вони багаторічні, проте догляд потрібний і для них. 

Пересаджувати її потрібно правильно, адже вона дуже ніжна.

Найкращим сезоном пря пересаджування є – вересень.

Підготовка довжиною у два тижні.

Аби півонія прийнялася на новому місці потрібно підготувати добре ґрунт. Викопайте ямки, які будуть глибиною не менші як 0,5 м та засипте туди гальку дрібної фракції чи річкового піску. Потім наверх насипте половину відра піску змішаного з дерновою землею.

Або приготуйте наступну суміш:

  • Кісткове борошно 1 склянка;
  • Суперфосфат 50 гр.;
  • Деревний попіл 1 склянка;
  • Перепрілий гній 1 частина;
  • Торф 1 частина.

Змішайте всі інгредієнти між собою та покладіть у посадкові ямки, залийте зверху у кожну відро води та залишіть для просідання ґрунту. Покладіть кущі півонії у підготовлені лунки, засипте землею та вкрийте сосновими гілками, які збережуть рослину від весняних чи осінніх заморозків.

Так пересаджувати найкраще.

Верхню частину півонії необхідно зрізати, аби залишилося приблизно 10 см стебла. Землю не забудьте добре зволожити та підкопати.

Не використовуйте городник для викопування, а найкраще застосуйте вила, адже вони не принесуть такої шкоди.

Розмістіть корені півонії всередині посадкової ямки, полийте її та присипте землею. Ямка не має бути дуже глибокою, адже до коріння має доходити добре вода. Гілочки та бруньки мають бути не заземлені, максимум 10 см.

Спочатку, може здатися, що кущ захворів, але це такий адаптаційний період. Корінці починають звикати до нового місця та розростатися.

Про сусідство на клумбі.

Не садіть надто близько щось до півоній, адже вони не люблять, аби біля них росло щось ближче на відстані 20 см.

Також, не садіть у тіні, або біля дерев.

А як ви дбаєте про півонії?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector