Як правильно посадити і доглядати за грошовим деревом, щоб покращити матеріальне становище

У мене вдома і раніше були так звані грошові дерева, але жодного разу вони не приживались надовго. То їх мені дарували, то і я сама з надією купувала чергове деревце. Лише згодом виявилось, що я й гадки не мала, як за цією рослиною доглядати правильно. І тепер я стала, не побоюсь цього слова, експертом у сфері грошових дерев. Тож, радо поділюсь із вами кількома своїми секретами.

Садимо грошове дерево

Вкрай важливо, щоб рослинка ще із самого початку росла поруч з вами, вбираючи енергетику дому. Тож, відриваємо гілочку із іншого грошового дерева та занурюємо її у стакан з водою на певний час – допоки не з’явиться коріння. Якнайкраще це робити із тією гілочкою, що пустила корінці ще будучи частиною дерева. Орієнтовна довжина – 4 см. Як варіант, замість води, можна посадити гілочку до мокрого піску. А після – до горщика із грунтом.

Обираємо землю

Оскільки грошове дерево походить із посушливих регіонів, якнайкраще його садити до горщика із піщаним грунтом. Якщо таки надаєте перевагу звичній землі, додайте до неї трохи піску – зробіть її більш сухою. Також грошовому дереву підійдуть грунти для сукулентів і кактусів. І, що вкрай важливо, перед укладанням грунту, додайте на дно горщика гальки чи іншого дрібного каменю, щоб рослині легше дихалось. Який же повинен бути горщик? Хоча й особливих вимог немає, не варто обирати надто габаритний горщик.

Якнайкраще пересаджувати грошове дерево весною. Хоча, це не категорично. Втім, більшість радять це робити на молодий місяць – так показує практика.

Як доглядати?

Оскільки рослинка звикла робити водні запаси, часто поливати її не доведеться. Щотижня протирайте листя прохолодною водою. А ще – час від часу перевіряйте грунт. Пересохне – поливайте, усе просто. Усе залежить від температури у вашій оселі.

Відповідно, краще розмішувати горщик на добре освітленому місці. А ще, повинна бути хороша вентиляція. До того ж, не забувайте часом змінювати положення рослини, щоб вона не виросла однобокою.

А от підгодовувати грошове дерево можна лише тоді, коли воно пустить перше коріння. Для  цього підійдуть звичні магазинні засоби “для кактусів” чи чогось подібного. Повторюйте таку процедуру кожного місяця.

Розміщуємо грошове дерево за фен-шуєм

  • на тарілочку під горщиком ставимо три монетки, а на дно горщика – шість, для багатства;
  • обмежуйтесь кількома кольорами горщика: червоний, чорний, коричневий, помаранчевий;
  • горщик повинен розміщуватись на перетині південно-східного напрямку;
  • воду, якою ви поливатимете рослинку, настоюйте на золотих чи срібних монетах;
  • поливати грошове дерево експерти радять кожної середи;
  • мляве грошове дерево навпаки притягує невдачі;
  • тонке листя і пишна крона – натяк на здоров’я грошового дерева;
  • активно стежте за ростом і розвитком рослинки та, у разі чого, одразу заліковуйте недуги.
AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector