Як примножити життєву енергію

Світ розвивається у шаленому темпі і людям доводиться за ним встигати. Купа інформації, робота, побутові проблеми, родина – все це джерела постійного стресу і витримати це все буває дуже складно. Хочеться банальної підтримки, тому що такий темп виснажує не лише фізично, а й морально. 

Саме тому, ми звикли зустрічатися зі своїми друзями та ділитися з ними абсолютно усім. Зазвичай, це допомагає нам розслабитися та трішки заспокоїти нерви. Та буває й таке, що після розмови з другом, ти відчуваєш себе абсолютно виснаженим та втомленим. Чому? 

Вплив негативних людей

Є люди, які розповідають вам про свої проблеми та невдачі просто щоб отримати підтримку та допомогу. А є й ті, хто таким чином просто перекидає цей негатив на вас. Ви повинні навчитися розрізняти таких людей.

Якщо ви відчуєте, що вам стає неприємно від цієї розмови, просто припиніть спілкування. Люди, які належать до другої категорії, зазвичай будуть проявляти агресію у відповідь, або намагатимуться вселити вам почуття провини. Але ви маєте пам’ятати, що з токсичними людьми краще не спілкуватися взагалі, тому що вони погіршують ваше життя.

Чому не варто вислуховувати скарги

Люди скаржаться просто аби їх послухали. Вони нічого не хочуть робити задля того, аби змінити своє життя на краще. Вони ніби розповідають вам про свої проблеми, але ви допомогти їм не можете, тоді для чого вести ці пусті розмови?Насправді ж, такі люди іноді свідомо, а іноді підсвідомо говорять з вами про свої проблеми, просто щоб зняти із себе відповідальність за своє життя та почуття провини. Їм необхідно працювати з психологом, який зможе направити їх у правильному напрямку та змінити хід думок.

Що відбувається з нами, коли ми постійно вислуховуємо скарги

 В будь-якій ситуації та спілкуванні ми витрачаємо свою енергію. У разі розмови з такою людиною, ми просто витрачаємо свою енергію на вітер, тому що намагаємося допомогти, але зробити це просто нереально. Як результат – ви повністю виснажені.

Перші ознаки виснаження:

  • Складнощі з вирішенням власних проблем;
  • Емоційний дисбаланс;
  • Поява негативних думок;
  • Проблеми з концентрацією.

Що робити, аби виправити ситуацію?

Встановити і зберігати дистанцію

Припиніть ці розмови. Так, людина може образитися на вас, але коли її скарги перестануть слухати всі, вона все ж візьметься за голову та почне вирішувати свої проблеми, тому що красти позитивну енергію вже не буде у кого.

Дати людині зрозуміти, що лише вона несе відповідальність за свої проблеми

Якщо ви вже вирішили витратити час на те, аби вислухати всі скарги людини, то не полініться дати відповідь. Поясніть, що є невеличка проблема, на яку відповідно й скаржиться ваш друг, а є глобальна, яка полягає у тому, що людина просто негативно дивиться на увесь світ та події. І з цим необхідно щось робити.

Не проявляйте “слабкість”

Людна, яка вам скаржиться – це справжній маніпулятор, який просто живиться вашою доброю енергією. Якщо ви не припините це спілкування, то він висмокче з вас усю енергію та почне шукати когось іншого. 

Встановіть певні рамки

Ваш друг має знати та поважати ваш особистий простір. Не бійтеся самостійно обирати тему розмови та дати людині зрозуміти, що вам набридло розмовляти про трагедії та проблеми. В такому разі, людина перестане скаржитися та навіть відволічеться від своїх проблем.

У вашому житті зустрічалися такі люди?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector