Як розпізнати любов всього свого життя: ваш вибір зроблений задовго до вашого народження

Все, що вам потрібно робити, це пам’ятати: ви заслуговуєте любові. Тієї самої любові, яка допомагає будувати фортеці і цілі міста, яка змушує витати в повітрі, пролітаючи над гірськими вершинами.

Ви вибрали його давним-давно, ще до свого народження. І ваш вибір припав на того, з ким ночі стають занадто короткими, щоб встигнути сказати все, що ви б хотіли один одному сказати …

Ви вибрали того, чиї ласки навіть не вимагають фізичного дотику. Того, хто вірить в вас і змушує вас теж повірити в себе, навіть якщо зараз ви не впевнені у власних силах. Того, хто постійно говорить, наскільки ви дорогі не тільки йому, але і всьому світу.

Ви впізнаєте цю людину по мерехтінню її душі і блиску в очах, який з’являється кожного разу, коли вона бачить вас. За силою, з якою вона обіймає, наче боїться, що ви зараз розчинитеся в повітрі.

Після вашої першої зустрічі ви перестанете бачити світ в чорно-білих тонах! Навпаки, вас чекає повний спектр звуків, кольорів, відтінків і слів. Ви будете мати потребу в цій людині, немов в кисні. А її відсутність буде змушувати вас страждати, і з цим болем ви ніколи не зможете змиритися.

Тепер ви розумієте, чому немає ніякого сенсу намагатися жити без людини, на яку впав ваш вибір ще до того, як ви з’явилися на світ? Без неї життя буде всього лише картковим будиночком, готовим розвалитися від найменшого подиху вітру.

Чи можете ви уявити свою подорож по життю без її обіймів і посмішки, з яскравістю якої не зрівняється навіть сонячний захід? Бути з ним це все, що вам потрібно. Немає ніякої необхідності чимось займатися, ви були створені для вічності, а ваша любов настільки сильна, що буквально затьмарює розум. Для вас більше немає ні в чому іншому більшого сенсу, ніж у вашій любові.

Він змушує ваші думки стати вашим найжорстокішим катом, поки серце розривається від прекрасної любові. Будь-яка пропорційність починає зникати. Душа тремтить від хвилювання так само, як це було в вашу першу зустріч і при першому дотику один до одного. І те ж саме почуття повторюється навіть через багато років.

Ви зрозумієте, що це ваш обранець по силі його любові, поруч з ним ви буквально розквітає. З ним ви відчуваєте себе коханою, навіть коли він нічим не видає свої почуття або сам про них не підозрює.

Все, що вам потрібно робити, це пам’ятати, що ви заслуговуєте любові. Тієї самої любові, яка допомагає будувати фортеці і цілі міста, яка змушує літати в повітрі, пролітаючи над гірськими вершинами.

Любові, яка не відає кордонів або перешкод і робить цю планету ідеальним місцем для зустрічі двох душ і їхнього спільного життя як єдиного цілого.

І не смійте погоджуватися на меншу. Не звертайте уваги на час або людей, які говорять вам, що у вас його майже не залишилося. Або на плітки і погляди, повні заздрощів. Залиште в минулому почуття того, що він гідний когось кращого.

Не забувайте, що ваш вибір зроблений вже дуже-дуже давно. Ви зробили його ще до своєї появи на Землі. І вам судилося прожити це життя пліч-о-пліч.

Подібна любов коштує того, щоб заради неї жити. Тому навіть не думайте відмовлятися від неї. Просто шукайте, бо ваш обранець десь там, він дійсно існує!

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector