Як швидко та дієво очистити вентиляційну решітку?

Ця проблема відома кожній господині – бруд на вентиляційній решітці, від якого неможливо позбутись. Те й не дивно, адже під час кожного приготування їжі на неї потрапляє стільки жиру, що краще й не бачити! Хоча, для того, щоб нарешті відчистити решітку, таки доведеться поглянути дійсності у вічі. 

Як виявилось, усунути цей “вічний” бруд не так вже й складно. Якщо регулярно дотримуватись простої процедури очищення вентиляційної решітки. Втім, із цим засобом ви зможете усунути бруд навіть багаторічної давності! Сумніваєтесь? Зберігайте наші поради та перевіряйте їх на власному досвіді.

Що знадобиться?

  • гумові рукавички;
  • засіб “Кріт”;
  • широка металева посудина під розмір решітки.

Так, як ви вже зрозуміли, очищати решітку ми будемо за допомогою засобу для усунення застоїв у каналізаційних трубах. Цю речовину можна знайти на полицях магазинів під назвою “Кріт”.

Іншими словами, “Кріт” – це водний розчин гідроксиду натрію.

Що ж, поміщаємо нашу вентиляційну решітку до підготовленої посудини. Виносимо її на вулицю чи балкон, адже під час очищення “Кріт” випаровує шкідливі речовини та специфічний запах.

Покриваємо решітку водою та засипаємо “Кротом”. Хімічну реакцію ви помітите одразу. Алюмінієву решітку не варто тримати у засобі більше ніж три хвилини, якщо надворі тепло. У холодну пору вистачить десяти хвилин.

Навіть якщо реакція ще не завершилась, після визначеного часу решітку витягуємо із посудини та промиваємо водою. Необхідно тільки змити піну, адже жиру на решітці не залишиться. Після решітку просушуємо та фіксуємо на місце. Важливо тільки працювати у гумових рукавичках, оскільки у процесі очищення рідина дуже нагрівається.

А як очищаєте вентиляційні решітки ви? Діліться власними секретами у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector