Як так? Батько відмовився від дитини після довгоочікуваних пологів і мама не заперечувала того

Немовля з першої хвилини залишилося одне в цьому важкому світі!

Всі знають, багато хто не з чуток, що іноді дитини не виходить зачати. Іноді проблеми зі здоров’ям мами, іноді тата. Ну загалом природно не виходить, вдаються до ЕКО. Всі знають, процедура дорога, у нас в країні роблять не у всіх містах, потрібно спочатку поїхати, потім знайти, заплатити приблизно 1500 $. І то не факт, може не прижитися.

День у моєї подруги був звичайний, робочий. Дзвінок з пологового змусив запросити в пологове відділення не як зазвичай одну мед.сестру, а ще лікаря, і ще одну мед.сестру.

Значить щось з цією дитиною не так, важкий. Біжать в пологове відділення. Породілля – молода дівчина, 25 років, оточена мамою, свекрухою і головним героєм цієї розповіді, батьком дитини. Пологи перші, вагітність 3, результат ЕКО. І всі 2 попередні вагітності з невдалим результатом теж ЕКО.

Ось з’являється головка, плечі, народила дитину.

Дівчинка фізично здорова, але з одним недоліком, ніжки стопами повернені не як у звичайних дітей, пальчики на місці п’ят, а п’яти на місці пальчиків, тобто в зворотну сторону.

Ось начебто повинні бути сльози радості, дитина народилася, довгоочікувана, здорова, такий недолік з ногами оперативно вирішується, та операція не дешева, але це ЕКО, значить не бідні, грошики на операцію можна знайти, але тут відбувається несподіване, новоявлений татусь починає битися в істериці. Кидається на весь мед.персонал. Йому простягають дитину, а він кричить, приберіть це чудовисько від мене, ми таку не хотіли, не замовляли, засуньте її назад.

Тут і так не весело, пологи були затяжні, важкі, породілля в шоці, ридає. У підсумку він відмовився від дитини, змусив відмовитися мати дитини, матуся б, звичайно, і забрала, так і бабусі обидві теж вирішили і змусили її відмовитися ….

Абзац. Може я чогось не розумію. Але терпіти стільки мук, народити дитину, та не зовсім як у всіх, але це ж можна виправити. А татусь мене взагалі вбив. Його заспокоювали 3 лікарі, 5 медсестер, 3 санітарки і не могли вгамувати. Він скакав від дитини як чорт від ладану, і все кричав і кричав.

P.S.  Через кілька днів, в пологове зателефонувала мама цієї породіллі, сказала що вони хочуть дитину забрати, лікар поцікавилася, невже тато Ваш погодився, вона відповіла що він подав на розлучення.

Що ви думаєте про цю ситуацію?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector